دنیزلی: مهم نیست که بازیکنانم من را دوست داشته باشند!/ بازی‌های ملی را می‌توان در اواسط هفته برگزار کرد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مصطفی دنیزلی در نشست خبری پیش از بازی دو تیم «تراکتور – پارس جنوبی جم» اظهار کرد: دیدگاه من نسبت به بازی فردا متفاوت‌تر از سایر بازی‌ها نیست، هفته‌های مهم لیگ برای ما و سایر تیم‌ها فرا رسیده است. ما این روزها هم بازی‌های لیگ برتر و هم جام حذفی انجام می‌دهیم. بعد این بازی، لیگ‌ها در تمام دنیا چند روزی تعطیل است که معتقدم فیفا باید در این برنامه‌ریزی تجدید نظر کند؛ چرا که فوتبال بازی ادامه داری هست و نباید تعطیل شود. بازی‌های ملی را می‌توان در اواسط هفته برگزار کرد و لیگ را تعطیل نکرد.

وی ادامه داد: پارس جنوبی رقیب جوان و دونده هست که نتایج جالبی در بازی‌های داخلی و خانگی گرفته است. ما هم در بازی‌های خانگی تیمی هستیم که بازی‌مان را به رقیب تحمیل کنیم و این هفته نیز تیم‌های بالای جدول با همدیگر بازی می‌کنند؛ به همین دلیل نتیجه‌ی بازی با پارس جنوبی برای ما مهم هست. می‌خواهیم فردا به همراه پرشورها نتیجه خوب بگیریم.

دنیزلی با بیان اینکه به بازیکنانم اعتماد کامل دارم، گفت: هم اکنون تمام بازیکنان آماده هستند و این موضوع کار مرا در انتخاب بازیکنان سخت می‌کند که البته این سختی لذت بخش هست و امیدوارم فردا به آن چیزی که می‌خواهیم برسیم.

وی خاطرنشان کرد: بازی که هدفش نتیجه است، تبدیل به فوتبال تهاجمی می‌شود. تیم رقیب از نظر کارهای تدافعی تیم خوبی است و ما هم در طول هفته در خصوص مقابله با بازی حریف، تمریناتی را انجام دادیم و بازی تماشایی را شاهد خواهیم بود.

دنیزلی در خصوص اطلاعاتش از بازیکنان تیم پارس جنوبی جم، گفت: بنده بازی‌های رقبا را آنالیز می‌کنم و در خصوص نحوه بازی رقیبمان در بازی‌های خانگی و خارج از خانه و همچنین در زمینه بازیکنانشان تحقیقاتی انجام می‌دهم؛ سپس این فیلم‌ها را به همراه بازیکنان بررسی کرده و دستورات تاکتیکی برای شکست حریف، مدنظر قرار می‌دهیم.

وی تأکید کرد: برخی از بازیکنانم به راحتی می‌توانند در دو الی سه پست به خوبی بازی کنند و در صورت نیاز به بازیکن در یک پست، این موضوع را از درون تیم رفع می‌کنیم. بنده کارت گرفتن بازیکنان برای نتیجه‌ی تیم را درک می‌کنم ولی کارت‌های دیگر را نمی‌پذیرم و جریمه در نظر می‌گیرم.

دنیزلی در خصوص وضعیت بازیکنانش، بیان کرد: مازولا مصدوم است و در طول هفته بارها با پزشک این بازیکن صحبت می‌کنم، این بازیکن تمرینات فیزیکی و هوازی‌اش را شروع کرده است. او روز دوشنبه به ایران باز می‌گردد. بنده در خصوص نام سایر بازیکنان نیازی نیست که زیاد صحبت کنم. مهم نیست که بازیکنانم زیاد من را دوست داشته باشند و یا نداشته باشند، مهم این است که به من ایمان داشته باشند. بنده نزدیک ۱۵ بازیکن دارم که همگی می‌توانند بازی کنند و باید در انتخاب آنان عدالت را رعایت کنم تا عذاب وجدان نگیرم، اهداف تراکتور برای من مهم است.

وی خاطرنشان کرد: مازولا تنها مصدوم تیم من هست و خانزاده به تمرینات بازگشته است، برخی بازیکنان همواره مصدومیت جزیی دارند که مانع بازی کردنشان نیست. تمام بازیکنان دوست دارند در ترکیب ۱۱ نفره تیم حضور داشته باشند و من مجبور هستم که برای آغاز، ادامه و پایان بازی برنامه داشته باشم و بر این اساس نفراتم را انتخاب می‌کنم. شاید شما روزانه ۱۰ دقیقه برای تراکتور وقت می گذارید ولی من روزانه ۱۰ ساعت برای موفقیت تراکتور فکر می‌کنم.

سرمربی تراکتور تأکید کرد: من اینجا به فکر هوادارانمان در سراسر کشور هستم و بر این اساس تصمیم‌گیری می‌کنم.

انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *