به روزرسانی/ کالدرون: بیرانوند محروم شد اما هواداران تراکتور را بخشیدند/برای شماره ۱۱ استقلال محرومیتی قائل نشدند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان در هفته پنجم لیگ برتر گفت: همانطور که می‌دانید بازی فردا برای هر دو تیم مهم است. هر دو تیم برای قهرمانی بازی می‌کنند و مسلما بازی سختی خواهد بود اما ما دو روز ریکاوری کمتری انجام دادیم. به خصوص که بازی دربی را انجام دادیم.

وی ادامه داد: دربی بسیار سنگین بود و همانطور که شما می‌دانید این بازی از بازی‌های در لیگ قهرمانان سنگینی بیشتری داشت اما تیم از نظر روحی به خاطر برد در دربی شرایط خوبی دارد و صد درصد امیدوار به این بازی می‌رسیم. 

وی در پاسخ به این سوال که منظورش بازی لیگ قهرمانان آسیا یا اروپا گفت: از تیم‌هایی مثل یونتوس و… بیشتر دویدیم. 

وی در خصوص محرومیت فرشاد احمدزاده بعد از دربی افزود: حقیقتا از رای صادر شده تعجب کردم. چراکه امیدوار بودم تصمیماتی که گرفته می‌شود عادلانه باشد و معیار و ملاک برای همه تیم‌ها یکسان باشد، اما می‌بینیم که بیرانوند به خاطر یک حرکت محروم می‌شود و دیدید که ما به آن احترام گذاشتیم. از طرف دیگر به خاطر همان اتفاقات قرار بود هواداران تراکتور به دلیل ناسزاهایی که گفتند محروم شوند، اما بیرانوند محروم شد و تراکتور را بخشیدند. از طرف دیگر در شهرآورد فرشاد احمدزاده بازیکن استقلال را یک هل کوچک داد، اما او را محروم کردند، هرچند که شماره ۱۱ استقلال که کنعانی‌زادگان را هل داد، هیچ محرومیتی برایش در نظر نگرفتند. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: بازیکن شماره ۵ استقلال بعد از اینکه از داور کارت زرد گرفت مقابل چشم او برایش دست زد، اما داور عکس‌العملی نشان نداد و او را جریمه نکرد. به نظر من این معیارها عادلانه نیست. من خوشحال هستم که در اینجا حضور دارم؛ چراکه این بار در خانه خودم هستم و راحت زندگی می‌کنم و هیچ وقت هیچ کجا مثل اینجا با من رفتار نکردند. فوتبال ایران می‌تواند به شرایط خوبی برسد و همه باید دست به دست هم بدهیم تا این اتفاق رخ بدهد اما باید عدالت برقرار باشد. من اگر قرار است ببازم، می‌خواهم در زمین ببازم و اگر قرار است برنده شوم، باید در زمین ببرم. درست مثل بازی با تراکتور که در زمین باختیم و حرفی نزدم. 
 

ادامه دارد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *