تیته: فیلیپه قابلیتش را اثبات‌ کرد/ امیدوارم کوتینیو در بایرن موفق شود

به گزارش خبرگزاری فارس،‌در مدت یک سالی که فیلیپه کوتینیو بعد از ترک لیورپول برای بارسلونا بازی کرد، بسیاری از فوتبال‌دوستان برزیلی از عملکردش ناراحت بودند.

زیرا وی که نزد آنفیلدی‌ها درخشش خیره‌کننده‌ای داشت و یکی از اضلاع مثلث موفقیت تیم یورگن کلوپ بود، در بارسلونا ناتوان عمل کرد و کاملا زیر سایه بزرگانی مثل مسی و سوارس قرار گرفت.

از جمله چهره‌های که نگران وضعیت کوتینیو بودند،‌یکی هم «تیته»، سرمربی تیم ملی برزیل بود.زیرا این مربی مثل همه مربیان جهان،‌می‌خواست شاگردش را در اوج آمادگی ببیند.

تیته که ظاهرا از انتقال وینگر تکنیکی به بایرن مونیخ خرسند است به اوگلبو گفت:همانند سایر بازیکنان تیم ملی‌،وضعیت فیلیپه را در تیمش به دقت زیر نظر دارم.او تاکنون ۲ بار برای بایرن بازی کرده است. تعداد بازی‌هایش زیاد نبوده اما در همین شکل محدود،‌خوب کارکرده است.

وی افزود:به عنوان سرمربی تیم ملی امیدوارم که او همچنان پیشرفت کند و بهتر شود.به نظرم خودش پتانسیل کافی برای این منظور را دارد و در گذشته هم آن را نشان داده است.

از طرفی بایرن مونیخ هم می تواند چنین فضایی را برایش مهیا کند.ستاره ۲۷ ساله هم اکنون همراه تیم ملی برزیل در آمریکا برای انجام  ۲ دیدار دوستانه است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *