نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی: امور بانوان به صورت جدی پیگیری خواهد شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از فدراسیون کشتی، فاطمه درخشانی نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: در جلسه‌ای که با دبیر، رئیس فدراسیون کشتی داشتم، مقرر شد با هماهنگی ایشان، امور بانوان فدراسیون کشتی به صورت جدی پیگیری شود و در این راستا هر موردی که برای پیشرفت بانوان نیاز است، انجام دهم.

وی در مورد برنامه‌های آتی بانوان فدراسیون کشتی تصریح کرد: مسابقات هنرهای رزمی را اواخر شهریورماه در کره جنوبی پیش رو داریم و امیدوارم با پیگیری‌هایی که انجام خواهد شد بتوانیم تیم آلیش بانوان را به این مسابقات اعزام کنیم. سایر برنامه‌های بانوان نیز طبق تقویم مصوب فدراسیون پیگیری خواهد شد و در این راه رئیس فدراسیون کشتی نیز حمایت‌های لازم را خواهد داشت.

نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی اظهار داشت: برنامه‌های رشته‌های ورزشی بانوان فدراسیون، اعم از برگزاری مسابقات، اردوها، کلاس‌های داوری و مربیگری را مورد بررسی قرار خواهم داد و پیشنهادات خود را به رئیس فدراسیون کشتی ارائه می‌دهم و در مورد آنها تصمیم‌گیری خواهد شد.

درخشانی در پایان ضمن تشکر از زحمات منظمی در مدت حضورش در نایب رئیسی بانوان فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: از تمام کسانی‌که می‌توانند در جهت بهبود ورزش بانوان فدراسیون کشتی کمک کنند، بهره خواهم برد و آماده شنیدن پیشنهادات و انتقادات ورزشکاران، مربیان، داوران و تمامی دست اندرکارانی که تاکنون در رشته‌های بانوان فدراسیون کشتی فعالیت کرده‌اند، هستم.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *