پایان تورنمنت بین المللی دوومیدانی جام کازانف/ ۲طلا، ۴ نقره و ۳ برنز حاصل کار نمایندگان ایران

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی، تورنمنت بین المللی دو و میدانی جام کازانف قزاقستان که از صبح دیروز (شنبه) ۱۵ تیرماه در آلماتی قزاقستان آغاز شده بود عصر امروز با پیگیری مسابقات روز پایانی خاتمه یافت و تیم منتخب دو ومیدانی ایران که با حضور جمعی از ورزشکاران هیأت دو و میدانی استان گلستان و منتخبین تیم ملی ایران به این رقابت ها اعزام شده بود به ۲ مدال طلا، ۴نقره و ۳ برنز دست یافتند.

درماده ۱۵۰۰ متر مردان سید امیر زمان پور با ثبت رکورد ۳:۴۶٫۳۶ دقیقه ضمن کسب عنوان دومی رکورد ملی جوانان ایران را بهبود بخشید و به مدال نقره رسید.

شاهین جعفری نماینده منتخب ایران در ماده پرتاب وزنه با ثبت رکورد ۱۷٫۵۰ متر به مدال نقره دست یافت.

ریحانه مبینی ورزشکار ماده پرش طول بانوان با پرشی به طول ۵٫۸۲ متر دوم شد و به مدال نقره رسید.  

آیلین بابکی در ماده پرش ارتفاع با عبور از مانع ۱٫۷۵ متری به مقام سوم دست یافت و به مدال برنز رسید.

در ماده ۱۰۰ متر بانوان حمیده اسماعیل نژاد با رکورد ۱۲٫۱۱ ثانیه به مقام سومی رسید و مدال برنز گرفت.

تیم امدادی ۴ در ۱۰۰ متر بانوان ایران با ترکیب حمیده اسماعیل نژاد، الناز کمپانی، آیلین بابکی و جواهر زمانی با ثبت رکورد ۵۰٫۶۳ ثانیه به مدال برنز دست یافتند.

محمد قائدزاده در ماده پرش طول مردان با ثبت نتیجه ۷٫۴۳ متر به عنوان چهارمی رسید.

در ماده پرش سه گام مردان سید مبین مداحی با پرشی به طول ۱۵٫۴۸ متر چهارم شد و حمیدرضا کیا دیگر پرنده منتخب ایران نیز با رکورد ۱۵٫۲۸ متر در جایگاه پنجم ایستاد.

در ماده پرش سه گام بانوان نیز سمیرا زمانی با ثبت رکورد ۱۰٫۲۴ متر به مقام پنجمی رسید.
الناز کمپانی در ماده ۱۰۰ متر بامانع از دور مقدماتی با زمان ۱۴٫۰۱ ثانیه ضمن بهبود رکورد ملی فینالیست شد و در مرحله نهایی نیز به ثبت رکورد ۱۴٫۱۳ به عنوان چهارمی دست یافت.

 روز گذشته نیر رضا مقدم در پرتاب چکش با رکورد ۷۲٫۳۷ متر به مدال طلا دست یافت. مهدی پیرجهان در ۴۰۰ متر بامانع با زمان ۴۹٫۹۵ ثانیه ضمن شکستن رکورد ملی به عنوان نخست رسید و حمید اسماعیل نژاد نیز در ماده ۲۰۰ متر با زمان ۲۴٫۸۶ ثانیه به مدال نقره رسید.

انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *