اردوهای تیم‌ ملی ژیمناستیک ترامپولین و آکروژیم و هنری برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، مرحله جدیدی از اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری جوانان برای حضور در مسابقات جهانی مجارستان از امروز در آکادمی تخصصی ژیمناستیک مجموعه ورزشی تهران آغاز شد. امید آینه بند، مهدیار سلمانی ، امیرحسین ولیپور و امیرعلی قهرمانی ورزشکاران حاضر در این مرحله از اردو هستند. مسعود جودی به عنوان سرمربی و علیرضا خیاطی و مقداد قلندرپور به عنوان مربی هدایت ملی پوشان جوان کشورمان را برعهده دارند.تیم ملی ژیمناستیک هنری جوانان کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی مجارستان آماده می شود ، که مهرماه در این کشور برگزار خواهد شد.

****

مرحله جدیدی از اردوی تیم ملی ترامپولین برای حضور در مسابقات جهانی روسیه و کسب سهمیه المپیک از ۲۶ خرداد تا یکم تیرماه در جزیره کیش برگزار می شود. محمد سعید آبادی، سید حسین حسینی، امیررضا مسگری و مهدی نجفی ورزشکاران حاضر در این اردو خواهند بود. ناصر خضری به عنوان سرمربی ، ماهان باژرنگ به عنوان مربی و مجید موسوی به عنوان مربی و آنالیزور هدایت تیم ملی را بر عهده دارند. مسابقات ترامپولین قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک شهریورماه در روسیه برگزار خواهد شد.

****

مرحله جدیدی از اردوی تیم های ملی آکروژیم از ۱۷ خردادماه به مدت ۸ روز در سالن برادران شهید آذرپی تهران برگزار می‌شود. سید محمد مهدی کیا، امیرحسین فخاریان، ابوالفضل بیانی، رسول و ابولفضل وطنی ، مهدی گردان ، احد محمدی و ساسان عباسی ورزشکاران حاضر در این اردو خواهند بود. مسعود رحمانیان به عنوان مربی هدایت این مرحله از اردو را برعهده دارد. 
اردوی تیم چهار نفره بزرگسالان کشورمان نیز با حضور سجاد ملا حسینی ، پیمان صحراکاری ، محمدامین آخوندزاده و ابوالفضل شیشه بری زیر نظر بهزاد طالعی در یزد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *