کاظم زاده: هرکاری لازم بود داخل رینگ کردم داوران ندیدند/سر ما را اینجا بریدند

سجاد کاظم زاده در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به تایلند، در پاسخ به این سوال که چطور ممکن است با مبارزات خوبی که همه شما از خود در مسابقات قهرمانی آسیا به نمایش می‌گذارد اما دستان حریفان شما در پایان راند سوم بالا میرود گفت: متاسفانه ما در کنفدراسیون بوکس آسیا و هیات ژوری کسی را نداریم که از حق ما دفاع کند، همین موضوع بزرگترین ضعف ما است، خیلی از بچه های ما به داوری باختند و به حریفان خود نباختند از جمله خودم. ما هرکاری که لازم بود داخل رینگ انجام دادیم اما چه فایده داوران تصمیم گیرنده بودند و تلاش هم مهم نبود.

وی در ادامه صحبت های خود اظهار داشت: خوشحالم از اینکه در طول مبارزه ام کم نگذاشتم و به خودم مدیون نیستم فقط دلیل باختم را ماش داوران میگفتند، چون همه دیدند که چطور بازی کردم. چه کار باید میکردم که داخل رینگ نکردم؟ ما در کنفدراسیون بوکس آسیا کسی را نداریم که اجازه ندهد این طور سر ما را ببرند.

نماینده وزن ۶٩ کیلوگرم تیم ملی بوکس در پاسخ به این سوال که چه کار باید کنیم تا این مشکلات حل شود، گفت: واقعا اگر قرار باشد با این روند بوکس آسیا پیش برود ما صدمه می‌بینیم، ایران کشور بزرگی است چرا باید به این راحتی قزاق ها حق ما را بخورند! چندماه است که ما بدون هیچ چشم داشتی در اردوها شبانه روز تلاش کردیم اما در پایان به خاطر نداشتن کرسی در داوری به این راحتی حق ما را می‌خورند. برای کسب کرسی آسیا باید باید هزینه شود اما فدراسیون هزینه پرداخت آن را ندارد. پس در واقع باید مسولان ورزش کمک کنند تا این مشکل حل شود، کسب کردن مرسی با کمی هزینه میتواند بوکس ما را از این شرایط ناعادلانه نجات دهد.متاسفم از اینکه به خاطر نداشتن کرسی در آسیا ما هرچه مشت می‌زنیم به حریفان ما امتیاز داده می شود.

وی در ادامه صحبت های خود عنوان کرد:از کادر فنی تشکر میکنم، آنها از لحاظ فنی چیزی کم ندارند اما مشکل این نتایج از جای دیگر است که من به آن اشاره کردم. من به آینده بوکس ایران امیدوارم به شراطی که مسولان ورزش ما و فدراسیون را حمایت کنند. برای کسب کرسی های آسیایی ما به کمک مسولان ورزش به شدت نیاز داریم.

کاظم زاده در پایان صحبت های خود اظهار داشت: بوکس ایران برای پیشرفت نیاز به حمایت رسانه دارد، اگر ما هم پخش زنده داشته باشیم اسپانسرهای به سراغ بوکس می ایند و مشکلات بوکس حل می شود.از خانواده ام، مسولان فدراسیون و کادرفنی برای تمام حمایت هایشان تشکر میکنم.
انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *