پنجعلی: احساس امنیت برای پرسپولیس می‌تواند دردسرساز شود/کار تمام نشده است

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل سایپا، گفت: بازی بسیار خوب و زیبایی بود که گل‌های زیادی در آن ردوبدل شد. خوشبختانه پرسپولیس سه امتیاز این دیدار را کسب کرد و فاصله خود را در جدول بیشتر کرد.

وی در مورد حواشی زیادی که در این بازی وجود داشت، تصریح کرد: حواشی همیشه هست و به جذابیت بیشتر بازی کمک می‌کند. وقتی ورزشگاه پر می‌شود و بازی حساس است این مسائل پیش می‌آید و زیبایی بازی را بیشتر می‌کند

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه فاصله ۵ امتیازی این تیم با تراکتورسازی گفت:‌کار بسیار دشوار است پرسپولیس نباید کار را تمام شده بداند و با تفکر حرفه‌ای به دیدارهای بعدی برود تا آخر بازی‌ها حساس است و هیچ بازی را نمی‌توان دست کم گرفت. موافق این مسئله نیستم که کار تمام شده است. احساس امنیت می‌تواند کار دست پرسپولیس بدهد این تیم دیدارهای فشرده‌ای در پیش دارد و باید با همین روحیه بالا کارش را ادامه دهد.

پنجعلی در مورد دیدار بعدی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن عنوان کرد: بازی در اصفهان همیشه سخت است و ذوب‌آهن هم در این هفته‌ها عملکرد خوبی داشته است. اگر پرسپولیس همین‌طور کار خود را ادامه دهد با این روحیه می‌تواند حریفان را شکست دهد. 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *