توسلی: گفتند تیم ملی برایت ارزشی ندارد و خطم زدند!/ خواسته یاری به ما مربوط نمی‌شد

فرزانه توسلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره خط خوردنش از لیست تیم ملی ایران، اظهار داشت: دلیل این اتفاق را نمی‌دانم من فقط با حجازی سرپرست تیم صحبت کردم، او به من گفت شما برای تیم ملی ارزش قائل نشده‌اید اما من گفتم ۱۵، ۱۶ سال است که برای تیم ملی زحمت کشیده‌ایم، چطور چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کنید.

* اگر دلیل خط زدنم از تیم ملی فنی باشد مشکلی ندارم

وی افزود: به سرپرست تیم گفتم اگر دلیل خط زدن من از تیم ملی فنی باشد مشکلی نیست ممکن است یک مربی کار ما را نپسندد و نخواهد به تیم ملی دعوت کند. من تا الان حاشیه‌ای نداشتم اما اگر چنین صحبت‌هایی را مطرح کنند که برای لباس تیم ملی ارزش قائل نشده‌ایم درست نیست. خودم هم در جریان این اتفاقات نیستم. باید از مربی و کادر بپرسید آنها باید پاسخگو باشند که دلیل خط زدن چیست.

* در اردوی اول به دلیل مسائل مالی و پاداش شرکت نکردم

توسلی در خصوص غیبتش در اردوی اول و دوم تیم ملی خاطرنشان کرد: در اردوی اول به دلیل مسائل مالی و پاداش بود که حاضر نشدم. فکر می‌کنم روز دوم یا سوم اردو بود که به کمیته فوتسال رفتم و با آقای انصاری‌فر و پرهیزگار صحبت کردم و مشکلات را گفتم. گفتم ما خالصانه برای تیم ملی کار کرده‌ایم چرا یک بار حق را به ما نمی‌دهید، گفتند شما به ما زمان نداده‌اید ما تازه سر کار آمده‌ایم، گفتم ما یک سال برای این پاداش‌ها جنگیده‌ایم که پرهیزگار گفت دنبال کار است تا پاداش ما را بدهند. بعد از این اتفاقات به کمیته فوتسال اعلام کردم از اردوی دوم به تیم ملی می‌آیم.

* نایب‌رئیس فدراسیون در جریان مشکل خانوادگی من بود

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال بانوان یادآور شد: یک روز قبل از آغاز اردوی دوم مشکلی برای من پیش آمد، من به سرپرست تیم زنگ زدم که او از من خواست با صوفی‌زاده تماس بگیرم. او در جریان مشکل من بود و گفت خانواده در اولویت است بعد هم که دو دیدار دوستانه ایران با روسیه برگزار شد. از چیزی خبر نداشتم تا اینکه لیست تیم ملی اعلام شد. به خاطر صحبت‌هایی که مطرح کرده بودند آزرده‌خاطر شدم. از کادر گرفته تا کمیته فوتسال همه می‌گفتند به خاطر یاری (مربی تیم ملی) نیامده‌اید. گفتم این حرف‌ها درست نیست چون همه می‌دانستند ما دنبال پاداش هستیم. حتی زمانی که در تیم نامی‌نو بودم به یاری گفتم اگر شما سرمربی تیم ملی هم شوید ما باز هم به اردو نمی‌آییم.

* یاری دنبال چیزی بود که به ما مربوط نمی‌شد

وی در ادامه صحبت‌هایش عنوان کرد: اگر این حرف‌هایی که می‌گویند درست بود باید می‌گفتم چون شهرزاد مظفر و جدیدی نیستند من به تیم ملی نمی‌آیم چون قبلاً با این مربیان کار کرده بودم. یاری دنبال چیز دیگری بود که به ما مربوط نمی‌شد. مشکل ما در اردوی اول پاداش بود، در اردوی دوم هم به خاطر مسائل خانوادگی به تیم ملی نیامدم اما حجازی گفت چون دو اردو نیامده‌ای تیم ملی برایت ارزشی ندارد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *