سهرابیان: روی سهمیه المپیک در قایق ۴ نفره کایاک حساب کرده‌ایم/ کادر مربیان را تغییر نمی‌دهم

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اینکه آیا تغییری در کادر فنی تیم‌های ملی آبهای آرام و روئینگ ایجاد خواهد کرد، گفت: به احترام اینکه کادر انتخاب شده‌اند، بنایی برای تغییر ندارم. کارها را انجام می‌دهیم تا ببینیم در آینده چه نتایجی کسب می‌شود اما کمیته‌های فنی را تغییر خواهیم داد.

وی درباره معرفی مربی تیم ملی آبهای آرام بانوان، اظهار داشت: با توجه به اینکه نوری‌زاد اعلام کرد نمی‌تواند همکاری کند و پاسلار هم نتوانست در کنار تیم باشد، مهسا مجللی را معرفی کردیم. قرار است برنامه کایاک و کانو با یک مربی دنبال شود. هفته اول اردوها به پایان برسد با برگزاری مسابقه انتخابی ریزش خواهیم داشت تا تمرکز مربیان روی ورزشکاران بیشتر شود.

 

سهرابیان همچنین درباره حضور ورزشکاران در کاپ جهانی آبهای آرام، عنوان کرد: هزینه‌ها بالاست. کاپ یک جهانی که در لهستان برگزار می‌شود ۴۷۰ میلیون تومان برای ما هزینه دارد. با توجه به اینکه کاپ جهانی اولویت نبود و قرار بود رقابتی برای محک ورزشکاران باشد، این اعزام را لغو کردیم. اوایل خردادماه کاپ ۲ جهانی را در آلمان داریم. مجوز شورای برون‌مرزی را گرفته‌ایم و منتظر اسپانسر هستیم.

رئیس فدراسیون قایقرانی با اشاره به رقابت‌های جهانی مجارستان که در آن سهمیه المپیک در آبهای آرام توزیع می‌شود، یادآور شد: ما روی سهمیه قایق ۴ نفره حساب کرده‌ایم. با توجه به اینکه ۱۰ قایق این مسابقات راهی المپیک می‌شوند، اگر ۶ قایق از اروپا به المپیک بروند امیدوار هستیم در ۴ قایق دیگر قرار بگیریم. تا آن موقع باید تخصصی کار کنیم و خودی نشان دهیم. من از مربیان خواسته‌ام مسابقه انتخابی بگذارند و تیم را ببندند.

سهرابیان درباره برنامه فدراسیون قایقرانی در خصوص ورزشکارانی که به سیل‌زدگان کمک کرده‌اند، خاطرنشان کرد: عادل مجللی به همراه دیگر ورزشکارانی که به سیل‌زدگان کمک کرده‌اند اگر در رکوردگیری مشکلی داشته باشند، استثنا هستند و می‌توانند در اردوها شرکت کنند.

وی ادامه داد: در این حادثه ورزشکاران و هیات‌ها کمک زیاد کردند. بانوان هم شجاعانه کار کردند. من به شیرزنان و شیرمردان قایقران افتخار می‌کنم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *