دین‌محمدی: استقلال از نظر روحی ـ روانی بهم ریخته/ منشا، پاتوسی و ایسما بد بازی کردند

سیروس دین محمدی بعد از تساوی بدون گل استقلال مقابل سایپا در گفت‌وگو با خبرنگار ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به نظر من استقلال بعد از باخت مقابل پرسپولیس از نظر روحی و روانی کاملا بهم ریخته بود و خوب ساماندهی نشده بود. این را در بازی با سایپا به خوبی دیدیم. این مسئله نشان می‌دهد که سرمربی تیم و سایر عوامل باشگاه نتوانستند تیم را از لحاظ روحی و روانی به خوبی جمع و جور کنند.

وی افزود: وقتی فرشید اسماعیلی را مربی به میدان می‌آورد و تماشاگر او را هو می‌کند، نشان می‌دهد که این اتفاقات به خوبی مدیریت نشده است. بازیکن پنالتی خراب می‌کند، حتی رونالدو هم پنالتی خراب می‌کند و نباید این همه هجمه به او شود.

این پیشکسوت استقلال در مورد این‌که شفر بعد از بازی گفته باید ۸ بر یک پیروز می‌شدیم،‌گفت: من بازی را با دقت نگاه کردم زیرا می‌خواستم ببینم شفر بعد از باخت در دربی چه تغییراتی در تیم ایجاد می‌کند. او مربی باتجربه‌ای است. من بچه بودم شفر مربیگری می‌کرد. به هر حال استقلال در این مسابقه دو شانس خوب گلزنی داشت، اول شوت پاتوسی و دوم ضربه سر مرتضی تبریزی که البته شوت پاتوسی هم موقعیت صد درصد گل نبود، اما ضربه سر تبریزی می‌توانست یک موقعیت صد درصد گلزنی محسوب شود و استقلال باید یک بر صفر سایپا را می‌برد،‌ضمن این‌که استقلال خوب بازی نکرد و فشار روحی و روانی و استرس زیادی روی بازیکنان استقلال دیده می‌شد.

دین‌محمدی تصریح کرد: اگر سایپا در ضدحملات باهوش‌تر بازی می‌کرد می‌توانست به استقلال گل هم بزند. استقلال خیلی ضعف دارد و باید این ضعف‌ها برطرف شود.

وی با انتقاد از بازی بازیکنان خارجی استقلال گفت: پاتوسی در نیمه دوم اصلا در میدان حضور نداشت. ایسما هم کلا در جریان بازی نبود. او سه توپ را پشت سر هم لو داد. منشا هم فقط به این خاطر به استقلال آمده که به پرسپولیسی‌ها بگوید حالا که شما من را نمی‌خواستید، استقلال من را می‌خواست، وگرنه آن منشا باانگیزه در پرسپولیس نیست. منشایی که بجنگد، توپ بگیرد و خودش را صاحب موقعیت کند.

این پیشکسوت استقلال اضافه کرد:‌ بازیکن بزرگ بازیکنی است که بتواند نتیجه را تغییر بدهد و استقلال بازیکن بزرگ کم دارد. تعویض مرتضی تبریزی هم به نظر من اشتباه بود. در آن دقایق نباید یک بازیکن جوان به جای تبریزی وارد زمین بشود.

دین‌محمدی با اشاره به شرایط استقلال عنوان کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌همه من را استقلالی می‌دانند و روی پیشانی من نام استقلال دیده می‌شود، شاید صحبت‌هایم تند باشد و به مذاق برخی‌ها خوش نیاید اما این صحبت‌ها از سر دلسوزی است. واقعا هر کس من را در کوچه و خیابان می‌بینید می‌گوید این چه وضع استقلال است. همه ما تحت فشار هستیم. امیدوارم استقلال به روزهای اوجش برگردد. ما جام حذفی را از دست داده‌ایم، در لیگ هم تقریبا شانسی نداریم و در لیگ قهرمانان آسیا هم می‌شود گفت که بختی نداریم و باید بگوید هر سه جام را از دست داده‌ایم.

انتهای پیام/ا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *