کمک ۲۰۰ میلیون تومانی کمیته المپیک ایران به فوتبال

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات مرحله اول از دور گروهی مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ برای امیدهای ایران از روز دو فروردین سال ۹۸ آغاز شد و ملی پوشان کشورمان برای المپیکی شدن مسیر خود را با رویارویی با تیم های امید عراق، یمن و ترکمنستان استارت خواهند زد.

طبق خواسته کرانچار، سرمربی امید ایران تصمیم گرفت شد که بازی های امید کشورمان در این مرحله در ورزشگاه آزادی برگزار شود اما مدیران مجموعه آزادی برای آنکه امیدها فرصت هنرنمایی در این ورزشگاه را داشته باشند، مبلغ ۳۳۰ میلیون تومان را از فدراسیون فوتبال ایران کرده بودند که به دلیل نبود پول کافی، همه چیز به اما و اگر کشیده شده بود، اما پس از رایزنی‌های فراوان این مشکل با مجانی شدن آزادی برای امیدها برطرف شد.

روز گذشته نیز رضا صالحی‌امیری به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک در محل ملی پوشان امید حاضر شد و پس از برگزاری یک نشست با مهدی تاج رئیس فدراسیون  ۲۰۰ میلیون تومان کمک مالی به تیم امید کرد تا بلکه در کاروان ایران برای اعزام به مسابقات ژاپن، فوتبال هم بلکه پس از ۴۴ سال جایی در میان ورزشکاران  اعزامی داشته باشد.

کمک ۲۰۰ میلیون تومانی تنها کمک مالی از ملی پوشان امید تلقی می شود و گویی بی پولی فدراسیون فوتبال اولین ضربه‌اش شامل تیم زیر ۲۳ ساله های کشورمان شده است.

طبق برنامه امید ایران و ترکمنستان در مرحله مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ در روز دوم فروردین و در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

انتهای پیام/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *