دین‌محمدی: تیمی که ۳ گل در خانه حریف می‌زند مدعی است/منشا و پاتوسی استقلال را دگرگون کردند

سیروس  دین‌محمدی در گفت‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص عملکرد استقلال مقابل فولاد خوزستان گفت: به نظرم استقلال روند رو به جلویی پیدا کرده و تیمی که سه گل در خانه حریف می‌زند مدعی است.

وی افزود:‌حضور بازیکنان خارجی و رقابت تنگاتنگ بازیکنان باعث ایجاد انگیزه بین آنها شده و همه برای حضور در ترکیب اصلی در زمین می‌جنگند. بازیکنان می‌دانند اگر ذره‌ای کوتاهی کنند یک بازیکن دیگر جایشان را می‌گیرند.

هافبک سابق استقلال در خصوص عملکرد منشا و پاتوسی گفت:‌منشا بازیکن خوبی است که تاثیر او در این هفته‌ها کاملا مشهود بوده. گل دیدنی او نشان از آمادگی این بازیکن دارد. در مورد پاتوسی هم بگویم که به شخصه به سبک فوتبال او علاقه دارم و او با تمام بازیکنان فرق می‌کند. ایسما هم بازیکن خوبی نشان داده ولی پاتوسی بهتر بازی می‌کند. در کل این بازیکنان استقلال را در نیم فصل دگرگون کردند.

دین‌محمدی در خصوص اینکه گفته می‌شود برانکو در مورد از دست دادن منشا دچار اشتباه شده،‌گفت: این چیزها معلوم نمی‌کند. من نمی‌دانم برانکو منشا را می‌خواست یا نه ولی شفر قطعا روی توانایی بازیکن او را جذب کرده است.

بازیکن سابق تیم ملی در خصوص اینکه استقلال توانایی قهرمانی را دارد یا خیر، گفت: سبک بازی استقلال هجومی‌تر شده و مطمئنا این سبک از فوتبال می‌تواند به قهرمانی این تیم کمک کند. قبلا هنگامی که استقلال حمله می‌کرد نفرات زیادی در محوطه جریمه حریف نمی‌دیدیم ولی الان وقتی این تیم حمله می‌کند عناصر هجومی بیشتر کمک می‌کنند. البته کار در آسیا سخت است چون تیمهای دیگر هم مدعی خواهند بود ولی در لیگ برتر می‌توان به قهرمانی استقلال امیدوار بود.

انتهای پیام/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *