شاه‌محمدی: برانکو باید ارنج تیم را تغییر دهد/ پرسپولیس از نظر فنی افت کرده است

جمشید شاه‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص بازی تیم پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان و تساوی که در این بازی بدست آمد گفت: باید پذیرفت که پرسپولیس در نیم فصل دوم از نظر کیفیت فنی افت کرده من در مقابل بازی با نفت مسجد سلیمان چیزی از تیم ندیدیم و فقط زیر توپ می‌زدند که این موضوع برای چهل سال قبل و برای ما بود. اگر پرسپولیس می‌خواهد همینطور بازی کند رتبه بالای جدول را از دست می‌دهد چرا که برای قهرمان شدن باید بازی‌های بیرون از خانه را هم برنده شد یا اینکه حداقل تیم‌های پایین‌ جدول را شکست داد. درست است که پرسپولیس چند بازیکنش را ندارد اما در بازی با پدیده در جام حذفی هم بازی این تیم چنگی به دل نزد. 

وی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس باید چطور بازی کند تا از این افت خارج شود، افزود: به نظر من همه تیم‌ها فهمیده‌اند که پرسپولیس چطور بازی می‌کند و تک تک نفرات این تیم به خوبی آنالیز شدند. پرسپولیس باید تغییر سیستم بدهد چرا که فقط با پرس کردن که نمی‌شود برنده شد. باید چند کار دیگر هم انجام داد. نمی‌شود فقط منتظر اتفاقات بود تا به گل رسید چرا که این کارها برای پنجاه سال قبل است. البته این مساله فقط مشکل پرسپولیس نیست بلکه همه تیم‌های ایرانی اینطور بازی می‌کنند و منتظر اتفاقات می‌مانند تا به گل برسند. 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شما از وضعیت تیم انتقاد می‌کنید اما راهکار شما برای خروج از این وضعیت چیست افزود: بازیکنان پرسپولیس از بهترین‌های ایران هستند اما برانکو باید ارنج تیم را تغییر دهد یا اینکه بازیکنان با انگیزه‌تر را در زمین بگذارد. من فکر می‌کنم باید در نفرات بازیکنان تغییراتی ایجاد شود البته من که نباید راهکار به برانکو بدهم بلکه او باید در این باره تصمیم بگیرد. 

شاه‌محمدی درباره اینکه با این وضعیت پرسپولیس باز هم می‌تواند قهرمان لیگ شود یا نه گفت: به نظر من با  این رویه پرسپولیس نمی‌تواند قهرمان شود اما اگر تغییر سیستم دهد و در ارنج بازیکنان تغییراتی ایجاد شود می‌تواند این امیدواری را داشته باشد که باز هم قهرمان شود. به هر حال تماشاگران از تیم به خوبی حمایت می‌کنند و بازیکنان باید تلاش بیشتری به خرج دهند تا بتوانند به موفقیت برسند. 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *