امامی: روحیه‌ام خوب باشد تمام کشتی‌هایم را می‌برم

یونس امامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره عملکردش در مسابقات کشتی آزاد در جام تختی گفت: قبل از جام تختی اردوهای خوبی داشتیم و تمرینات انفرادی خوبی هم انجام داده بودم. آمادگی خوبی داشتم و هر زمان روحیه‌ام خوب باشد از نظر بدنی همیشه آماده هستم و خوب کشتی می‌گیرم.

وی درباره پیروزی در دیدار فینال مقابل نصیری با تجربه گفت: حریفم بسیار باتجربه‌تر از من بود اما تلاش کردم عنوان قهرمانی را به دست بیاورم. البته از عملکردم به خصوص در مرحله نیمه‌نهایی راضی نبودم چرا که در حالیکه هفت بر یک از حریفم در پیش بودم اما در ثانیه‌های خارجی کشتی از دستم خارج و رقابت حساس شد.

نفر اول وزن ۷۰کیلوگرم مسابقات کشتی‌آزاد جام تختی تصریح کرد: همین اتفاق دقیقاً در مسابقات بزرگسالان جهان رخ داد که منجر به باختم شد. در امیدهای جهان هم داشت تکرار می‌شد و در نیمه نهایی جام تختی هم نزدیک بود رخ دهد. البته من هر زمان که روحیه‌ام خوب باشد تمام کشتی‌هایم را می‌برم.

امامی در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد کادر فنی در نظر دارد نفرات برتر جام تختی را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا اعزام کند، گفت: من کشتی‌گیر هستم و وظیفه‌ام کشتی‌ گرفتن است در هر میدانی که کادر فنی صلاح می‌داند حاضرم کشتی بگیرم. اگر صاحب دو بنده تیم ملی شوم تلاش می‌کنم بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورم. 

انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *