امین کاویانی نژاد به دیدار فینال راه یافت عبدولی و ناصر پور در شانس مجدد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه از صبح امروز (جمعه) با حضور ۱۱ کشور دنیا در شهر استانبول ترکیه و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست آغاز شد.
در پایان مسابقات مقدماتی روز نخست امین کاویانی نژاد در وزن ۷۲ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافت و پویا ناصرپور و سعید عبدولی در اوزان ۵۵ و ۸۲ کیلوگرم در گروه بازنده ها حضور دارند. محمدجواد رضایی و علی اکبر حیدری در اوزان ۶۳ و ۹۷ کیلوگرم نیز از دور رقابت ها کنار رفتند.
همچنین قرعه کشی پنج وزن دوم این مسابقات نیز عصر امروز برگزار شد که در وزن ۶۰ کیلوگرم مهدی محسن نژاد در دور اول با حریفی از کشور بلاروس کشتی می گیرد، حامد تاب در وزن ۶۷ کیلوگرم در دور اول به مصاف کشتی گیری از جمهوری آذربایجان می رود، پژمان پشتام در وزن ۷۷ کیلوگرم در دور نخست با حریفی از کشور میزبان کشتی می گیرد، محمدهادی ساروی در وزن ۸۷ کیلوگرم در مبارزه نخست به مصاف حریف گرج می رود و امیر قاسمی منجزی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم نیز با کشتی گیری از ترکیه در دور اول مصاف می دهد.

مسابقات مقدماتی پنج وزن دوم به همراه رقابت های فینال و رده بندی پنج وزن نخست فردا (شنبه) برگزار می شود و مسابقات فینال و رده بندی پنج وزن دوم نیز روز یکشنبه برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *