شاهرودی: ۶۰ درصد تیم اصلی را شناختیم

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، رضا شاهرودی با بیان این مطلب گفت:جام ملت های آسیا تورنمنت بسیار مهمی است که نسل های مختلف فوتبال ملی ایران خاطرات متفاوتی از آن دارند. تیم رویایی ایران در جام ملت‌های آسیا ۱۹۹۶ قطعا شایسته کسب عنوان قهرمانی جام بود. ما با شکست قاطع عربستان که قهرمان مسابقات شد نشان دادیم بهترین تیم آن جام هستیم اما با بدشانسی و بعضی اتفاقات دیگر در بازی نیمه نهایی نتوانستیم به فینال برسیم و آن تیم شایسته به عنوان سوم مسابقات رسید.

شاهرودی در خصوص این دوره از رقابت‌های جام ملت‌ها هم، اظهار داشت: آرزوی همه پیشکسوتان و اهالی فوتبال در کنار مردم ایران سربلندی و موفقیت تیم ملی است. ما تیم خوبی داریم که امیدواریم به جایگاهی شایسته در این رقابت ها دست یابد و مردم را خوشحال کند. قطعا هیچ چیزی مهمتر از موفقیت و سرافرازی نام ایران عزیز نیست که امیدواریم با همدلی و اتحاد همه اهالی فوتبال در این رویداد به موفقیت دست یابیم.

مربی تیم ‌امید همچنین در خصوص اردوی جدید این تیم، گفت: باید از فدراسیون فوتبال تشکر کنیم که به بهترین شکل از برنامه‌های آماده سازی تیم امید حمایت کردند. هر مسابقه ای که مورد نظر کادر بود خوشبختانه فراهم شد و اردوها همچنین بازی‌های بسیار خوبی را تا اینجا در دستور کار داشتیم. در اردوی جدید هم محور اصلی تمرینات بر مبنای بدنسازی خواهد بود تا از این فرصت به خوبی استفاده کنیم و بعد از آن برای حضور در تورنمنت چهار جانبه قطر آماده شویم. فکر می‌کنم تقریبا ۶۰% از ترکیب اصلی تیم شناخته شده و شکل گرفته که بخش باقیمانده هم در مسابقات و اردوهای بعدی مشخص می‌شود. امیدواریم با تلاش همه اعضای تیم بتوانیم تا شروع مسابقات در فروردین ماه به بهترین فرم ممکن برسیم.

انتهای پیام/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *