گزارشی به مناسبت وداع جوزپه ماروتابا یووه/استاد مذاکرات برد، برد+تصاویر

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ جوزپه ماروتا مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس در سال ۲۰۱۴ پس از سپری کردن دوران موفق در باشگاه سامپدوریا و آتالانتا با نظر و توافق با آندرا آنیلی به یوونتوس پیوست و پس از ۴ سال حضور موفق و تاثیرگذار از جمع تورینی‌ها جدا شد.

ماروتا در دوران حضورش در یووه در امر جذب ستاره‌های بسیار موفق نشان داد و همواره مورد علاقه هواداران قرار داشت.

مذاکرات برد، برد

مذاکرات ضربتی و توافقات لحظه‌ای با بازیکنان یکی از فاکتورهای قدرت ماروتا به حساب می آمد.مذاکره به موقع با رونالدو و متقاعد کردن وی برای حضور در تورین از نقاط درخشان پرونده وی به حساب می‌آید.ماروتا در جذب دیبالا و مذاکره با باشگاه پالرمو نشان داد که می‌توان به بازیکنی که با باشگاه بارسا در حال مذاکره است دلایلی آورد که متقاعد شود آینده درخشانی در یوونتوس داشته باشد.

بونوچی

مدافع با کلاس فوتبال ایتالیا بونوچی در اولین سال حضور ماروتا در یووه به تورین منتقل شد.البته نقطه اوج تاثیر ماروتا در بازار نقل و انتقالات زمانی رخ داد که وی پس از جدایی لئوناردو و یک سال حضور در میلان توانست آنیلی را متقاعد کند تا در ابتدای فصل جاری بونوچی دوباره پیراهن تورینی‌ها را بر تن کند.بونوچی در شرایطی که اختلافات بسیاری با باشگاه یووه داشت این تیم را ترک کرده بود.

ایگواین

یکی دیگری از مذاکراتی که در دروان ماروتا با جنجال و سر و صدای بالا با موفقیت به پایان رسید پیوستن ایگواین از ناپولی به یووه با مبلغ هنگفت ۹۰ میلیون یورو بود.

در زیر نگاهی کلی به کارنامه جوزپه ماروتا پس از ۴ سال حضور در باشگاه یوونتوس و کسب ۱۴ قهرمانی با بیانکونری‌ها می‌اندازیم:

انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *