گل‌محمدی: یکی از بهترین بازی‌های پدیده را دیدم/هر هفته به مشکل جدیدی برمی‌خوریم

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن در جام حذفی درباره این بازی گفت: به شما خبرنگاران خسته نباشید می‌گویم. ایام محرم را به همه مردم ایران تسلیت می‌گویم. ۶ بازی در لیگ کردیم و این بازی هفتم این فصل ما بود که یکی از بهترین بازی‌های ما بود.

وی افزود: بازی تاکتیکی انجام دادیم و تمرکز خوبی در دفاع و حمله داشتیم. امروز تیم برتر زمین بودیم و موقعیت هایی هم از دست دادیم. حریف هم انگیزه زیادی برای این بازی داشت.

گل‌محمدی عنوان کرد: بچه‌های ما با تمرکز بازی کردند. راه زیادی تا فینال داریم و این بازی اول بود. زیاد نمی‌شود برای این برد خوشحال باشیم. امیدوارم در مراحل بعد هم خوب باشیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم چون برای این برد زحمت کشیدند.

وی درباره اینکه سیستم شما در این بازی تفاوت داشت یا نه افزود: تفاوت‌هایی داشتیم. بازی ما در لیگ با حریف برای شناخت ما خوب بود. نقاط ضعف و قوت خودمان را شناختیم. در بازی لیگ از ضعف ما استفاده کردند اما امروز راه‌های آن‌ها را بستیم. برای ذوب آهن، آذری و نمازی آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم در آینده موفق باشند چون زحمت زیادی می‌کشند.

 گل محمدی در خصوص اینکه مشکلات پدیده زیاد است، افزود: تا دل‌تان بخواهد مشکلات هست اما جلسات متعددی برگزار کردیم. اسپانسر جدید پیدا کردیم و قول داده‌اند تا هفته بعد این مشکلات حل شود. البته هر هفته به مشکل جدید بر می‌خوریم. تنها نماینده شرق کشور با مشکلات زیادی روبرو است اما امیدوارم مشکلات زودتر حل شود. باشگاه هم تلاشش را می کند تا مشکلات حل شود.

سرمربی تیم پدیده درباره اینکه برنامه بلند مدت برای بالا بودن در لیگ برتر دارید، اظهار داشت: برای موفقیت یک تیم فقط بحث داخل زمین نیست و عوامل زیادی وجود دارند تا یک تیم بتواند موفق یا قهرمان شود. این فاکتورها باید در کنار تیم باشند. باید مشکلات مالی حل شود. مطمئن هستم با حمایت مسئولان بازی‌های بهتری انجام دهیم. بچه ها نیاز به حمایت دارند و امیدوارم این حمایت انجام شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *