حسین‌خانی: امیدوارم ورزشکاران ایران با دست‌پر جاکارتا را ترک کنند

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از اندونزی،مصطفی حسین خانی آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم ایران در مسابقات کشتی هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا یک روز قبل از حضور روی تشک رقابت، در مورد شرایط خود به خبرنگار … گفت: تمرینات خوبی را زیر نظر کادرفنی انجام داده و خدا را شکر شرایط جسمانی مناسبی دارم. مشکلی بابت اضافه وزن نداشته و با آمادگی راهی میدان خواهم شد.

وی در پاسخ به این سوال که چه نتیجه‌ای برای خود متصور است گفت: قطعا برای خوشرنگ ترین مدال به میدان خواهند رفت و امیدوارم به لطف خدا و دعای خیر مردم بهترین نتیجه را کسب کنم.
حسین‌خانی درباره سفر هوایی که تیم ایران داشت تا به جاکارتا محل برگزاری مسابقات برسد گفت: پرواز سخت و طولانی داشتیم. این پرواز برای ما که در حال کاهش وزن هستیم بسیار سنگین بود. امیدوارم با تمرین امروز شرایطمان بهتر شده و به آب و هوای جاکارتا عادت کند تا بدون مشکل روی تشک حاضر شویم.
دارنده نشان برنز جهان در پایان گفت: برای کاروان ایران به خصوص کشتی آزاد و فرنگی در این دوره از بازی های آسیایی آرزوی موفقیت دارم. انشالله همه ورزشکاران کشورمان با دست پر و بهترین نتیجه به ایران بازگشته و دل هموطنانمان را شاد کنند.
مسابقات کشتی آزاد و فرنگی هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا روزهای ۲۸ تا ۳۱ مردادماه برگزار می شود که مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد روز ۲۸ مرداد و رقابت های وزن ۱۲۵ کیلوگرم روز ۲۹ مردادماه انجام خواهد شد. فرنگی کاران نیز طی روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد مقابل رقبای خود صف‌آرایی خواهند کرد.

انتهای پیام/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *