نصیری: هیچ موقع عقب‌نشینی نکردم/ امیدوارم طلسم بازی‌های آسیایی را بشکنم

مهران نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره انتخابش به عنوان ملی پوش وزن ۶۵ کیلوگرم در بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: خوشحالم که کادر فنی این اعتماد را به من کرد و توانستم نماینده ایران در این رقابت‌ها باشم. امیدوارم با کسب یک مدال خوش‌رنگ پاسخ خوبی به این اعتماد بدهم.

وی در خصوص اینکه پیش از این او به عنوان گزینه اصلی مطرح نبود، اما ناگهان نامش به عنوان ملی‌پوش حاضر در این رقابت‌ها اعلام شد، گفت: اختلاف زیادی با حریفان داخلی نداشتم و همواره با فاصله نزدیکی باخته بودم. در فینال انتخابی تیم ملی هم همین‌طور، اما مهم این بود که هیچ موقع انگیزه‌ام را از دست ندادم و دست از تلاش برنداشتم و هیچ موقع عقب‌نشینی نکردم. آن‌قدر تلاشم را ادامه دادم تا صاحب دوبنده تیم ملی شوم.

ملی‌پوش وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد در بازی‌های آسیایی تصریح کرد: بعد از انتخابی تیم ملی تلاش زیادی کردم تا بتوانم نظر مثبت کادر فنی را جلب کنم. در انتخابی تیم ملی هم همان‌طور که طبق فرآیند اعلام شده بود عملکرد خارجی کشتی‌گیران از اهمیت بالایی برخوردار است. خوشبختانه در تورنمنت گرجستان کشتی‌های خوبی گرفتم. ۵ مسابقه دادم، اما در فینال مغلوب حریف باتجربه هندی شدم. بعد از چند روز استراحت با صلاحدید کادر فنی همراه با مرادقلی عازم جام یاشاردوغو در ترکیه شدیم که واقعاً سطح بالایی داشت.

نصیری افزود: حریف قزاق که قهرمان آسیا و جهان بود و همچنین کشتی‌گیر آذربایجانی که بارها نمایندگان ما را مغلوب کرده بود را شکست دادم و موفق به کسب عنوان قهرمانی شدم. فکر می‌کنم نظر کادر فنی را جلب کردم و مسافر بازی‌های آسیایی شدم.

وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به دوری چندین ساله‌اش از حضور در یک تورنمنت رسمی آیا می‌تواند در وزن دوم بازی‌های آسیایی که وزن سنگینی است و سال‌ها در این وزن طلا نگرفته‌ایم، عملکرد قابل قبولی داشته باشد، گفت: در سال ۲۰۰۷ نقره نوجوانان، در سال ۲۰۱۰ طلای جوانان آسیا را کسب کردم، اما بعد از آن نتوانستم در یک رویداد رسمی نماینده ایران باشم. تجربه بالایی دارم، اما برخلاف تصور برخی‌ها تنها ۲۶ سال سن دارم.

ملی‌پوش وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد در بازی‌های آسیایی خاطر نشان کرد: خوشحالم که توانستم خودم را به کادر فنی تحمیل کنم. تمام هدفم ابتدا کسب موفقیت در بازی‌های آسیایی و سپس تثبیت جایگاهم برای حضور در مسابقات جهانی است. خوشبختانه در این مدت با راهنمایی‌های رسول خادم روند روبه‌رشدی را طی کرده‌ام و به شناخت خوبی از خواسته‌های کادر فنی رسیدم.

نصیری درباره شناختش از حریفان آسیایی گفت:‌ حریفانم در بازی‌های آسیایی را هر روز آنالیز می‌کنیم و برای تمام آنها برنامه داریم. امیدوارم بتوانم طلسم طلا نگرفتن ایران در این وزن را بشکنم و بعد از سال‌ها ایران را صاحب مدال طلای بازی‌های آسیایی کنم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *