بی‌غم: دیدارمان با بانک بیروت برای سرگروهی است/این تیم چند فوتسالیست ایرانی دارد

حمید بی‌غم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد پیروزی ۹ بر یک مس سونگون مقابل تیم AGMK  نماینده ازبکستان در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا گفت: خدا را شکر با یک بازی خوب و حساب شده و بهتر از بازی اول مقابل ازبکستان توانستیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم. همانطور که قبلاً گفته بودم و کادر فنی هم پیش‌بینی کرده بود تیم ازبکستان تیمی دونده و پربرخورد بود.

وی در ادامه گفت: این تیم شش بازیکن ملی‌پوش ازبکستان را در اختیار داشت و به خوبی بازیکنانم توانستند این بازیکنان را کنترل و با یک نتیجه خوب و پرگل آنها را شکست دهند.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: یکی از اهدافی که ما در ابتدا این مسابقات دنبال می‌کردیم این بود که در دور اول این مسابقات به عنوان سرگروه به دور بعدی صعود کنیم. 

بی‌غم در پاسخ به سؤالی که آیا از  بانک بیروت حریف بعدی خود شناختی دارید، گفت: کادر فنی این تیم را به خوبی آنالیز کرده و در این تیم چند بازیکن ایرانی حضور دارند. آنها با دو پیروزی که به دست آوردند صعودشان را به دور بعدی قطعی کردند در بازی روز دوشنبه هر دو تیم فقط برای کسب سرگروهی به میدان می‌روند و امیدوارم بتوانیم همانند دو بازی قبل با یک پیروزی قاطعانه دیگر به عنوان سرگروه به دور بعدی صعود کنیم.

وی در پایان گفت: جا دارد از تمام بازیکنانم که در این دو بازی از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکردند تشکر و قدردانی ویژه‌ای داشته باشم و امیدوارم یک بار دیگر با تلاش خود بتوانند نتیجه لازم را در مقابل بانک بیروت به دست بیاورند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *