دست‌نشان: در لیگ یک بازیکن به اندازه کافی هست امکانات کم داریم

نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت تیم مس کرمان گفت: بعد از تمریناتی که در شمال کشور گذراندیم ادامه تمرینات خود را در کرمان انجام می‌دهیم. به دنبال جذب بازیکن هم هستیم تا کمبودهایمان را پوشش دهیم. با تیم‌های لیگ برتری هم بازی‌های دوستانه داشته‌ایم.در روزهای آینده هم ۲-۳ بازی تدارکاتی دیگر برگزار می‌کنیم که در بین این حریفان از شهرداری بم در لیگ دسته دوم تا حتی تیم‌های لیگ برتری را در نظر داریم.

دست‌نشان در مورد اینکه با وجود مشکلات سخت‌افزاری در لیگ یک و اینکه باشگاه‌هایی مثل نفت تهران و مشکی‌پوشان وضعیت مالکیتی مشخصی ندارند ارزیابی‌اش از لیگ آینده چیست، گفت: بله ۲-۳ تیم ممکن است از نظر ساماندهی شرایط مناسبی نداشته باشند اما واقعیت آن است که بازیکن خوب به اندازه کافی بیرون مانده است و اگر تیم‌ها شرایط سخت‌افزاری و امکانات خود را بهتر کنند در زمینه بازیکن مشکلی وجود ندارد. مربیان بسیار خوبی هم در لیگ دسته اول حضور دارند.و بنابراین شاهد یک لیگ پویا و پرهیجان خواهیم بود.

وی افزود: برخی بازیکنان حتی با وجود حضور در تیم‌های لیگ برتری خواهان جدایی از این تیم‌ها هستند. شاید برخی از آنها تصور می‌کردند در تیم‌هایشان فیکس هستند که اینطور نبوده بنابراین بازیکن در فوتبال ایران و لیگ یک به اندازه کافی وجود دارد. باید سخت‌افزارها و امکانات را بیشتر کنیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *