پایان کار طاهری و خاکی در حرکت یک ضرب با عناوین پنجمی و ششمی

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان که در تاشکند ازبکستان در حال برگزاری است، افشین طاهری و عارف خاکی، نمایندگان دسته ۸۵ کیلوگرم کشورمان بعد از ظهر امروز روی تخته رفتند و با ۶ وزنه‌بردار دیگر از کشورهای آمریکا، کلمبیا، مصر، گرجستان (۲ وزنه‌بردار) و لهستان به رقابت پرداختند.

یک‌ضرب:

طاهری در نخستین حرکت یک ضرب موفق به مهار وزنه ۱۵۰ کیلوگرمی نشد، اما در دومین انتخاب موفق به مهار وزنه ۱۵۱ کیلوگرمی شد. سلطانی در سومین حرکت نیز وزنه ۱۵۶ کیلوگرمی را بالای سر برد، اما به عنوانی بهتر از پنجمی نرسید.

خاکی دیگر نماینده کشورمان در این دسته نیز ابتدا وزنه ۱۵۱ کیلوگرمی را انداخت، اما در دومین حرکت این وزنه را بالای سر برد. خاکی در سومین حرکت نیز وزنه ۱۵۶ کیلوگرمی را مهار کرد و باتوجه به اینکه طاهری زودتر موفق به ثبت این وزنه شده بود در یک رده پایین‌تر نسبت به هم‌تیمی‌اش و در رده ششم به کار خود در یک‌ضرب پایان داد.

ریواز داویتادزه از گرجستان با ۱۶۴ کیلوگرم اول شد و مدال طلا را از آن خود کرد. استفان آداموس از لهستان با ۱۵۸ کیلوگرم دوم شد. نوداری کاکابادزه از گرجستان هم با ۱۵۷ کیلوگرم به عنوان سوم و مدال برنز دست یافت.

دوضرب:

هر ۲ نماینده کشورمان برای اولین حرکت دوضرب فعلا وزنه ۱۸۳ کیلوگرمی را انتخاب کرده اند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *