عزت‌اللهی: در گروه مرگ به مردم دنیا درس دادیم/ ایران فعل خواستن را صرف کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، سعید عزت‌اللهی پس از بازگشت کاروان تیم ملی ایران از روسیه به تهران خاطرنشان کرد: بدون شک ما همه توان‌مان را در روسیه گذاشتیم تا دل مردم را شاد کنیم و بدون تعارف باید بگویم که امشب راحت می توانیم سرمان را روی بالشت گذاشته و بخوابیم.واقعا از همه مردم و هواداران تشکر می کنم که خیلی حامی تیم ملی بودند. امیدوارم با قهرمانی در جام ملت های آسیا بیش از اینها خوشحال‌شان کنیم.

وی تاکید کرد: با وجود کمبود برخی امکانات سخت تلاش کردیم تا دل آنها را شاد کنیم و در آینده هم با چند برابر توان مان خواهیم جنگید.

عزت‌اللهی در پاسخ به این سوال که تیم ملی در گروه مرگ برخلاف پیش بینی ها توانست عملکرد قابل قبولی ارائه کند، گفت: این جام جهانی نه تنها برای فوتبالیست ها بلکه برای کل مردم دنیا درس داشت  و آن درس این بود که همه دیدند که تیم ملی ایران فعل خواستن را صرف کرد. ما جدا از این که مقابل چه تیم هایی هستیم بازی خودمان را انجام دادیم.

وی افزود: البته نباید با این عملکرد کارمان را تمام شده بدانیم، بلکه باید از ضعف هایی که در روسیه داشتیم درس بگیریم و در آینده با قدرت بیشتری مقابل حریفان حاضر شویم.

انتهای پیام/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *