ایران ۲

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال از ساعت ۳ بامداد روز شنبه در سالن سیراس‌سنتر شیکاگو برابر لهستان قرار گرفت.

ایگور کولاکوویچ برای شروع این مسابقه از سعید معروف، پوریا یلی، مرتضی شریفی، میلاد عبادی‌پور، سامان فائزی، علی شفیعی و مهدی مرندی (لیبرو) استفاده کرد. ویتال هینن هم دژیزگا، شولز، بینیک، کوچانوفسکی، کولک، شالپوک وارد زمین کرد.

قضاوت این مسابقه بر عهده گونزالو کاسامیرو از کشور آرژانتین بود و جراردو لوییس مکزیکی او را در امر داوری این مسابقه یاری می‌کرد.

ست نخست؛ ۲۶ بر ۲۴ به سود ایران

تیم‌های ملی والیبال ایران و لهستان بازی را بسیار نزدیک آغاز کردند و تیم‌ها در امتیاز ۸ بر ۷ به سود ایران راهی وقت استراحت فنی اول شدند. در ادامه روند بازی تغییر کرد و در امتیاز ۱۶ بر ۱۵ به سود لهستان تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. پس از آن قائمی که گفته شده بود مصدوم است و نمی‌تواند در ترکیب ایران قرار بگیرد جایگزین شریفی شد. ست نخست در نهایت با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

ست دوم؛ ۲۶ بر ۲۴ به سود ایران

در این ست تیم ایران بازی را بهتر شروع کرد و تیم‌ها در امتیاز ۸ بر ۶ به سود ایران راهی وقت استراحت فنی اول شدند. برتری ایران ادامه پیدا کرد تا اینکه در امتیاز ۱۶ بر ۱۴ به سود ایران یک بار دیگر تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. در ادامه بازی فرهاد قائمی بازهم وارد میدان شد و در ترکیب تیم ایران قرار گرفت. لهستانی‌ها بازی را در امتیاز ۲۰ به تساوی کشاندند. ست دوم هم در نهایت با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به سود ایران خاتمه پیدا کرد. امتیازی پایانی برای ایران با درخواست بازبینی مجدد صحنه به دست آمد.

ویتال هینن جدا از کوبیاک کاپیتان تیم ملی لهستان که هفته گذشته هم بازی نکرد، در شیکاگو‌۶ بازیکن به اسامی موژای، کورک، لوماچ، میکا، پی‌چوسکی و کوچانوفسکی را جایگزین نواکوفسکی، سلویکا، کونارسکی، کاژمارک کومندا و زاتروسکی کرد.

پیش از این بازی تیم ملی والیبال ایران از ۹ بازی گذشته خود تنها ۳ پیروزی در کارنامه داشت و لهستان ۸ پیروزی کسب کرده بود. تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف صربستان خواهد رفت.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *