خریدهای جوان استقلال هم نیمه شب قرارداد بستند!/۴ بازیکن آبی پوش شدند

به گزارش خبرگزاری فارس، مطابق دو فصل گذشته باشگاه استقلال در سیاستی جالب توجه و قابل نقد اخبار نقل و انتقالات باشگاه را در ساعت ۱:۳۰ بامداد به اطلاع هواداران رساند.

پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال که ظاهرا به انتشار تصاویرش در سایت و کانال اطلاع رسانی این باشگاه در نیمه شب علاقه مند است  باز هم از خریدهای جدید این باشگاه در ساعت های نیمه شب رونمایی کرد.

باشگاه استقلال در اطلاعیه ای پیرامون جذب بازیکنان جدید نوشت:باشگاه استقلال در راستای سیاست شناسایی، جذب و پرورش بازیکنان جوان و آینده دار، اقدام به امضای قرارداد با تعدادی از جوانان با آتیه و با استعداد کرده که خدمت هواداران عزیز و اصحاب محترم رسانه معرفی میگردند.
مدیریت باشگاه استقلال نیز همواره روی این موضوع تاکید داشته و یکی از سیاست های اصلی این باشگاه محسوب می شود.

*بازگشت خادم پور و آقایی به استقلال

ضمن اینکه بازیکنان جوان استقلال نظیر سینا خادم پور و سجاد آقایی در پستهای هافبک دفاعی و مهاجم هم که قرضی در تیم های نفت تهران و آلومینیوم اراک حضور داشتند به تیم بازگشته اند. اسامی این بازیکنان  به شرح زیر است:

*شاهین طاهرخانی
دفاع وسط ۲۱ ساله، با سابقه حضور در تیم ملی جوانان. در تیم های گسترش فولاد و پیکان به میدان رفته است. این بازیکن جوان قراردادی ۵ ساله با استقلال به امضا رسانده است.

 

*ابوالفضل محمد حسنی
محمد حسنی با سابقه حضور در تیم ملی امید، ۲۱ ساله و در پست مهاجم به میدان میرود. این بازیکن سابقه حضور در استقلال خوزستان را دارد و چهره ای آینده دار است.

انتهای پیام/ا

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *