خمارلو: الدحیل حریف دست‌نیافتی برای ما نیست/ با حمایت هواداران از این مرحله صعود می‌کنیم

پندار خمارلو در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به مالزی، در خصوص رویارویی تیم پرسپولیس با الدحیل قطر گفت: الدحیل قوی‌ترین تیم مرحله غرب آسیا است اما ما تجربه خوبی از رویارویی با این تیم داریم. این تیم قبل از اینکه نامش تغییر کند با عنوان لخویای قطر فعالیت می‌کرد و ما در حالی که در تهران به ناحق از حضور تماشاگرانمان محروم بودیم در قطر این تیم را شکست دادیم. این را گفتم که بگویم الدحیل تیمی نیست که نشود آن را شکست داد و تیم دست نیافتنی نیست. البته این را هم اضافه کنم که اختلاف ما با این تیم خیلی زیاد نیست و حریف دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود می‌توانیم با یک نتیجه خوب در قطر ان‌شاءالله در تهران کار این تیم را یکسره کنیم و به مرحله بعد برویم. 

وی افزود: هواداران پرسپولیس واقعا معجزه می‌کنند و ما به وضوح بارها دیده‌ایم که با فشار تماشاگران توانسته‌ایم نتایج خیلی خوبی بگیریم. حتی در بازی با الجزیره با حمایت کامل هواداران موفق شدیم در لحظات پایانی با گل سیدجلال حسینی این تیم اماراتی را شکست دهیم و با حضور همه جانبه هواداران می‌توانیم باز هم به موفقیت برسیم. 

خمارلو درخصوص اینکه دربی آسیایی انجام نشد تصریح کرد: هنوز احتمال برگزاری دربی آسیایی وجود دارد؛ البته خوبی کار این است که ما اگر ان‌شاءالله از این مرحله صعود کنیم در مرحله بعد هم در بازی برگشت میزبان خواهیم بود؛ البته الدحیل به مراتب سخت‌تر از تیم السد قطر است. ما می‌توانیم با صعود از این مرحله در مرحله بعد هم در بازی برگشت میزبان باشیم و هواداران نقش تعیین کننده‌ای در حمایت از پرسپولیس دارند. 

انتهای پیام/ا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *