لایق: فعلاً پاسخی به درخواست یزدانی نداده‌ایم/ با خاطیان درگیری‌های انتخابی تیم ملی برخورد قاطعی خواهیم داشت

به گزارش خبرگزاری فارس، مرحله نهایی انتخابی تیم ملی آبستن حواشی و اتفاقات زیادی بود. از غیبت برخی کشتی‌گیران مطرح گرفته تا درگیری‌های شدید رخ داده که به چهره ورزش ملی کشور لطمه زد.

رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی در واکنش به این اتفاقات گفت: از مردم عزیز ایران عذرخواهی می‌کنیم، کشتی ورزش ملی و پهلوانی ماست و چنین مناظری شایسته مردم و ما نیست. این درگیری‌ها برای ما هم جای تعجب دارد. از کشتی‌گیرانی که صاحب تجارب مهم بین‌المللی هستند توقع داشتیم اخلاق را رعایت کنند، مطمئناً با خاطیان انتخابی برخورد قاطعی خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسید ضعف داوری باعث ایجاد برخی حواشی شد، گفت: ۳ داور درجه یک خارجی در این مسابقات حضور داشتند از طرفی بهترین داوران داخلی در رقابت‌ها قضاوت کردند. البته امکان دارد اشتباهی رخ داده باشد، اما فاحش نبود، اگر هم بر فرض اشتباه تاثیرگذاری بوده باشد باید از کانال مربوطه پیگیری شود، اعضای کادر فنی و شورای فنی در سالن حضور داشتند و نظاره‌گر بودند.

دبیر فدراسیون کشتی تصریح کرد: هیچ تنشی از سوی مردم و تماشاگران نبود، آنها فوق‌العاده خوب ظاهر شدند و قهرمانان خود را به خوبی تشویق کردند، اما متاسفانه این خود کشتی‌گیران بودند که حاشیه‌ساز شدند و ما از آنها دلگیر هستیم.

لایق درباره غیبت رضا یزدانی و اینکه گفته می‌شود خواستار فرصتی دوباره شده است، گفت: او درخواستی را به فدراسیون ارسال کرده است، اما نه کادر فنی و نه شورای فنی فعلاً پاسخی به یزدانی نداده است. فعلاً با همین نفرات برتر انتخابی عازم بازی‌های آسیایی می‌شویم.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *