باقریان: نبودن زهرا نعمتی از عیار مجمع کاسته است/ از وزیر خواستیم درباره انتخابات شفاف‌سازی کند

محسن باقریان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس درباره مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی با کمان و غیبت زهرا نعمتی در بین نماینده ورزشکاران، گفت: نبودن زهرا نعمتی در مجمع انتخاباتی نه تنها عیار و وزن مجمع را کاسته، بلکه کم لطفی بزرگی به خانواده تیراندازی با کمان خواهد بود.

این نامزد انتخاباتی با بیان اینکه این موضوع به شائبه حمایت وزارت ورزش از کاندیدای خاص قوت می بخشد و شایعه مهندسی انتخابات را به نفع معاون ورزش همگانی آن وزارت ملموس تر می سازد، خاطرنشان کرد: هفته گذشته به همراه تعدادی دیگر از کاندیداها از وزیر ورزش خواستار رسیدگی به این شایعات و شفاف سازی موضع وزارت ورزش در این خصوص شده ایم.

باقریان یادآور شد: به عقیده من خانواده تیراندازی باکمان امروز نیازمند کرامت است. وقتی بهترین کماندار معرفی شده از سوی فدراسیون جهانی را به شایستگی بجا نمی آوریم، در واقع خانواده تیروکمان را تکریم نکرده ایم. در شرایطی که امروزه دنیای کسب و کار به دنبال استفاده مناسب از ورزشکاران محبوب است تا بر محصولات خود صحه بگذارند، ما به راحتی از برند ارزشمند و چهره جهانی زهرا نعمتی می گذریم، این سرمایه بزرگ ملی را نادیده گرفته و تکریم نمی‌کنیم. بی شک این رفتار از سوی خانواده تیروکمان محکوم شناخته شده و کم لطفی بزرگی تلقی می‌شود. امیدوارم در این انتخابات پیش رو سکان فدراسیون به دست خانواده تیروکمان بیفتد و بعد از این شاهد این گونه رفتارهای ناشایست نباشیم.

مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی با کمان روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت در محل آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *