بهروان: از خونه به خونه خواهش می‌کنم در فینال حذفی شرکت کند/ به خاطر فینال چهار امتیاز حساس را ازدست دادند

غلامرضا بهروان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرکت نکردن خونه به خونه در فینال جام حذفی گفت:‌ خونه به خونه تیم شایسته‌ای است و صعود نکردنش به لیگ برتر هم چیزی از شایستگی‌های آن کم نمی‌کند همانطور که تیم‌های نساجی و نفت مسجدسلیمان و فجرسپاسی هم شایسته هستند. خونه به خونه تا روز آخر مسابقات در رده دوم جدول قرار داشت اما فوتبال اینگونه است و گاهی اوقات تیمی که شایسته است به نتیجه دلخواهش در زمین نمی‌رسد.

وی افزود: باشگاه خونه به خونه اعلام کرده در جام حذفی شرکت نمی‌کند حیف است که این باشگاه به راحتی از فینال جام حذفی خود را محروم کند. آنها برای رسیدن به فینال خیلی تلاش کردند و تیم‌های بزرگی را حذف کردند. به خاطر جام حذفی چهار امتیاز از دست دادند آنها بعد از بازی نیمه‌نهایی در دو بازی لیگ یک چهار امتیاز از دست دادند. همزمان زمان هم به آنها پیغام دادم که لیگ برای‌شان مهم‌تر از جام حذفی است. با این حال رسیدن به جام حذفی هم افتخار بزرگی برای این باشگاه است و حالا نباید از این افتخار به راحتی عبور کنند.

رئیس هیأت فوتبال استان مازندران با اشاره به اتفاقات فوتبال گفت: فوتبال همیشه اینگونه است ناملایمات‌هایی دارد که ما هم منکر آن نیستیم اما باید آنها را تحمل کرد من از تیم خونه به خونه خواهش می‌کنم که در فینال جام حذفی شرکت کند. یونتوس هم در دقیقه ۹۰ مقابل رئال مادرید گل خورد و حذف شد بازیکنانش هم عصبانی شدند اما بعد از آن بازی فوتبال و زندگی در جریان است.

بهروان در مورد درگیری فیزیکی سعید فتاحی با سرپرست خونه به خونه گفت: بیشتر هیجان بازی باعث رخ دادن چنین اتفاقاتی شد به هر حال کشمشی بین دو نفر بود و دست فتاحی هم به بدن سرپرست تیم خورد اما واقعیت این است که بهتر است طرفین آرامش داشته باشند از دل یکدیگر این مسئله را دربیاورند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *