لطیفی: بازی با خونه به خونه مهم‌ترین مسابقه زندگی‌ام است

علی لطیفی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دیدار روز دوشنبه با تیم خونه به خونه و اینکه این مسابقه تاثیری برای اکسین ندارد گفت: خدا را قسم می‌خورم که مهم‌ترین بازی زندگی‌ام  را پیش رو دارم. اگرچه نتیجه این بازی در سرنوشت تیم ما تاثیری ندارد و نه سقوط می‌کنیم و نه به لیگ برتر صعود خواهیم کرد اما می‌خواهیم شرافتمندانه بازی کنیم. 

وی افزود: در این فصل تیم اکسین از اشتباه‌های داوری و مسایل دیگر ضربه زیادی خورده است و به همین دلیل نمی‌خواهم تیم دیگری در فوتبال از تیم ما ضربه بخورد و بازیکنان تیم اکسین با تمام توان مقابل خونه به خونه به میدان خواهند رفت. هرچند نباید فراموش کنید که از نظر امکانات و مالی در شرایط مناسبی در این فصل نبودیم و فوتبال هم رو ندارد و برنده‌اش مشخص نیست.خونه به خونه بازیکن ۶۰۰ میلیون تومانی دارد و ما بازیکن ۶۰ میلیون تومانی با این حال با تمام توان بازی خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال اکسین تصریح کرد: خونه به خونه تیم پرهواداری است و ما هوادار هم نداریم با این حال اگر اعتصاب بی موقع بازیکنان نبود اکسین اکنون در کورس صعود قرار داشت. ان ااعتصاب بازیکنان بخاطر مسایل مالی نبود آنها در اعتراض به اشتباه های داوری که به ضرر تیم ما رقم خورده بود معترض شدند. در این فصل در تیم اکسین هیچکس نبود. یک تیم دورهمی داشتیم! من بودم و بازیکنان تیم، اکنون هم می‌خواهیم با شرافت بازی کنیم و بازیکنان با غیرت در میدان حاضر می‌شوند.

لطیفی در مورد شانس صعود تیم ها گفت: برای من فرقی نمی‌کند که کدام تیم به لیگ برتر صعود می‌کند هم نساجی و هم خونه به خونه را دوست دارم. هر دو تیم و هوادارانش و مسئولانش برایم قابل احترام هستند و می‌خواهم که کار خودم را به نحو احسن انجام بدهم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *