اختلاف ساعت ایران و ژاپن روی نوشاد تاثیر داشت/عملکرد نیما راضی کننده بود

جمیل لطف‌الله نسبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد عملکرد ملی پوشان تنیس روی میز در مسابقات کاپ آسیا اظهار داشت: بچه‌ها بازی خوبی انجام دادند به خصوص نیما عالمیان که عملکرد بسیار خوبی داشت و مطمئنا در رنکینگ ماه بعدش تاثیر زیادی خواهد داشت. هرچند گروهش از نوشاد آسانتر بود، اما واقعا راضی کننده بود. مسابقات در ۴ گروه برگزار شد و از هر گروه ۲ بازیکن به مرحله حذفی صعود می‌کردند. 

وی گفت: نوشاد در دو دو بازی شانس برد داشت. مقابل بازیکن کره جنوبی در گیم پنجم ۱۰ بر ۵ جلو بود، اما بازی را باخت و اگر می‌برد صعود می‌کرد. در بازی آخر نیز شانسی برای صعود نداشت و فقط بازی کرد تا امتیازی از او کم نشود.

سرمربی تیم ملی تنیس عنوان کرد: شرایط گروهبندی مسابقات کاپ آسیا به شکلی است که سه گروه اول همه برترین‌ها حضور دارند و در گروه چهارم بازیکنان مناطق آسیایی مانند شرق آسیا، غرب آسیا دعوت می‌شوند و به همین دلیل گروه نوشاد سخت شده بود و نیما شرایط بهتری داشت.

لطف الله نسبی در مورد اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی سوئد اظهار داشت: اردوی ما از ۸ فروردین آغاز شده و نوشاد و نیما هم پس از چند روز استراحت به اردو باز می‌گردند و تا پنجم اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: برنامه‌مان این است که خارج از تهران اردویی داشته باشیم که به آب و هوای شهر محل برگزاری مسابقات جهانی نزدیک باشیم و از بین ماهشهر و رشت یکی را انتخاب خواهیم کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *