برد اقتصادی شاگردان برانکو در دبی!/ الوصل قربانی سور پرسپولیس شد

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس در چهارمین دیدار  در گروه C لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۴۵ در شهر دوبی به مصاف تیم الوصل امارات رفت که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

در گروه C تیم السد ۹ امتیازی شد و به صدر جدول رسید و پرسپولیس هم با این برد با ۹ امتیاز به رده دوم جدول سقوط کرد .تیم الوصل امارات هم بدون امتیاز دیگر شانسی برای صعود از این گروه ندارد. نسف قارشی هم با ۶ امتیاز در رده سوم جدول است. پرسپولیس با این برد اقتصادی سال ۹۶ را به پایان رساند.

داور:ما نینگ( از چین)

کمک داوران:کاو یی، شی ژانگ(از چین)

کارت زرد: عبدالله نقبی ،یوسف عبدالله، عبدالله صالح ( الوصل)، شجاع خلیل‌زاده(پرسپولیس)

کارت قرمز:-

گل:کمال کامیابی‌نیا( ۳۷)

ترکیب الوصل امارات:

یوسف الزعابی، عبدالله الجنیبی، عبدالله جاسم، سالم جمعه، علی البلوشی، کاسرس، عبدالله النقبی( از دقیقه ۷۰ خیمس خلیل)، هزاع سالم، علی العمرو، فابیو لیما و مندز.

سرمربی: رودورفو آروآبارنا

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند،  صادق محرمی، شجاع خلیل زاده،  سید جلال حسینی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا،  حسین ماهینی،  محمد انصاری، وحید امیری( از دقیقه ۳۷ منشا)، علیرضا علیپور( از دقیقه ۸۷ شایان مصلح) و  سیامک نعمتی( از دقیقه ۶۰ احمد نورالهی)

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

شرح بازی:

دقیقه ۴ علی صالح پاس زمینی به نقبی در محوطه جریمه پرسپولیس داد که شوت این بازیکن را بیرانوند مهار کرد.

 دقیقه ۶ علی صالح یک ارسال دیگر روی دروازه پرسپولیس انجام داد که توپ به فابیو لیما رسید و شوت این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به اوت رفت.

دقیقه ۱۰ کمال کامیابی‌نیا به دلیل برخورد با یکی از بازیکنان الوصل دچار مصدومیت از ناحیه قفسه سینه شد.

دقیقه ۱۵ امیری ضربه کاشته پرسپولیس را روی دروازه الوصل ارسال کرد که مدافعان توپ را برگشت دادند.

دقیقه ۱۷ خطای نقبی روی شجاع خلیل ‌زاده باعث درگیری لفظی مدافع پرسپولیس با بازیکن الوصل شد.

دقیقه ۲۱ دروازه‌بان الوصل بیرون از محوطه جریمه توپ را با دست گرفت تا پرسپولیس صاحب یک ضربه کاشته شود و این ضربه چسبیده به محوطه جریمه را سیامک نعمتی زد که توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه الوصل به بیرون رفت.

دقیقه ۲۴ هواداران پرسپولیس در امارات یادو خاطره هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس را که با شماره ۲۴ بازی می‌کرد را گرامی داشتند.

دقیقه ۲۵ داور چینی به کاپیتان دو تیم تذکر جدی داد که آرام‌تر بازی را دنبال کنند.

دقیقه ۲۸ شوت از راه دور علیپور را دروازه بان الوصل یوسف عبدالله مهار کرد.

دقیقه ۳۰ خطای عبدالله صالح روی سیامک نعمتی یک ضربه کاشته نصیب پرسپولیس کرد که این ضربه را وحید امیری بی‌دقت زد و برای جبران این ضربه روی بازیکن الوصل تکل زد که کفش بازیکن الوصل به صورت ناخواسته به صورت امیری برخورد کرد و باعث مصدومیت شدید امیری از ناحیه دهان شد.

دقیقه ۳۶ البلوشی یک خطای شدید روی علیپور انجام داد که باعث اعتراض مهاجم پرسپولیس به بازیکن الوصل شد و بازیکنان پرسپولیس معتقد بودند که داور باید این بازیکن را اخراج کند.

دقیقه ۳۷  حسین ماهینی ضربه کاشته پرسپولیس را روی دروازه ارسال کرد و توپ به کمال کامیابی‌نیا رسید و ضربه سر این بازیکن گل اول پرسپولیس را ثبت کرد.

دقیقه ۴۳ فرشاد احمدزاده در محوطه جریمه الوصل سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۴۵ الوصل صاحب یک موقعیت گلزنی شد که لیز خوردن لیما باعث شد که او نتواند گلزنی کند.

دقیقه۲+۴۵ خطای شجاع خلیل زاده روی لیما مرتکب خطا شد. ضربه کاشته الوصل را لیما به دیواره دفاعی پرسپولیس زد.

نیمه دوم:

دیدار نیمه دوم را هم پرسپولیس هجومی آغاز کرد و ضربه کرنر پرسپولیس در دقیقه ۴۸ با ضربه سر خلیل‌زاده همراه شد و مدافعان توپ را از روی خط دروازه برگشت دادند.

دقیقه ۵۱ صادق محرمی مرتکب اشتباه شد و علی صالح بازیکن الوصل توپ را از او ربود و شوت این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه پرسپولیس به اوت رفت.

دقیقه ۵۵ بازیکن الوصل پا به توپ وارد محوطه جریمه پرسپولیس شد و ضربه او را بیرانوند به صورت ناقص دفع کرد.

دقیقه ۵۷شوت بی‌دقت مندز از بالای دروازه پرسپولیس به اوت رفت. شاگردان برانکو در این دقایق بی‌نظم بازی کردند و حریف اماراتی چندین حمله روی دروازه پرسپولیس انجام داد.

دقیقه ۵۹ فرشاد احمدزاده در محوطه جریمه الوصل صاحب توپ شد که شوت او را دروازه بان مهار کرد.

دقیقه ۶۱ ارسال نورالهی در محوطه جریمه به علیپور رسید و ضربه سر این بازیکن را دروازه‌بان الوصل مهار کرد.

دقیقه ۶۵ پاس توی در منشا به علیپور در محوطه جریمه این بازیکن را در موقعیت گلزنی قرار داد و شوت کم جان او را دروازه‌بان الوصل مهار کرده است.

دقیقه ۶۶ شوت مندز را بیرانوند مهار کرد وتوپ را خیلی سریع برای منشا ارسال کرد که مدافعان توپ را به کرنر زدند.

دقیقه ۷۰ صادق محرمی بعد از عبور از بازیکن مستقیم یک ارسال بی نقص روی دروازه انجام داد که توپ به احمدزاده رسید و شوت این بازیکن بعد از برخورد به مدافعان راهی کرنر شد.

دقیقه ۷۴ صادق محرمی باردیگر از جناح راست نفوذ کرد و ارسال زیبایی روی دروازه انجام داد تا فرشاد احمدزاده را صاحب توپ کند اما احمدزاده قدر این توپ را ندانست و ضربه سر شیرجه‌ای او از کنار دروازه به اوت رفت. این دومین فرصت ایده آل گلزنی بود که احمدزاده در کمتر از ۵ دقیقه از دست داد.

دقیقه ۷۶ ارسال سالم جمعه به مندز رسید که ضربه این بازیکن الوصل با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به اوت رفت.

دقیقه ۸۰ در حالیکه بازیکنان الوصل انتظار داشتند تا منشا برای رسیدگی به وضعیت بازیکن مصدوم‌شان توپ را به بیرون بزند اما او توپ را برای علیپور فرستاد!

دیدار دو تیم نسف قارشی و السد قطر هم تا دقیقه ۸۶با نتیجه ۴  بر صفر به سود السد قطر در جریان است.

انتهای پیام/

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *