سومین تساوی پیاپی استقلال در بازی جنجالی/ زور شفر به مهاجری نرسید

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های پدیده مشهد و استقلال از ساعت ۱۵ در ورزشگاه ثامن شهر مشهد و در حضور بیش از ۲۳ هزار تماشاگر آغاز شد که در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

داور:اشکان خورشیدی

کمک‌ها: محمدرضا ابوالفضلی و  مهدی عالیقدر 

اخطار: اکبر صادقی از پدیده و مجید حسینی  و بهنام برزای و علی قربانی  از استقلال

اخراج: 

ترکیب پدیده: سعید جلالی،رضا ناصحی، عبدالله حسینی، حسین مرادمند، اکبر صادقی،سعید صادقی، امین قاسمی‌نژاد( ۸۰- سامان افراسیابی)، میلاد کمندانی( ۴۶- محمدرضا خلعتبری)، محمد مهدیخانی( ۵۳- حسین فاضلی) ، محمد قاضی و معین عباسیان

سرمربی:رضا مهاجری

ترکیب استقلال:سیدمهدی رحمتی، سید مجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، امید ابراهیمی، فرشید باقری، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی( ۶۹- بهنام برزای) ، سرور جباروف و جابر انصاری(۷۶- علی قربانی)   

سرمربی:وینفرد شفر

 

استقلال با این تساوی ۲۹ امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول قرار گرفت. شاگردان شفر در بازی که اواخرش به خاطر یک پنالتی به سود استقلال و اخراج مهاجری جنجالی شده بود به سومین تساوی پی در پی خود رسیدند. امید ابراهیمی در این بازی پنالتی را از دست داد تا شانس استقلال برای گلزنی از دست برود. در مقابل شاگردان مهاجری با ۲۳ امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفتند.

 

دقیقه ۸۵
حرکت خوب بازیکنان استقلال با ضربه سر قربانی به نورافکن رسید که مدافع پدیده با دست پای نورافکن را کشید تا داور به سود استقلال اعلام پنالتی کند.پشت توپ امید ابراهیمی قرار گرفت که ضربه این بازیکن را سعید جلالی راد دفع کرد.

دقیقه ۸۱
ارسال علی قربانی در محوطه جریمه با ضربه برزای همراه شد اما بازیکن استقلال توپ را با دست لمس کرد و به خاطر این حرکت اخطار هم گرفت.
 

دقیقه ۷۹

ضربه محکم بازیکن پدیده از پشت محوطه جریمه استقلال در دستان رحمتی قرار گرفت.
 

دقیقه ۷۸
حرکت خوب ابراهیمی و پاس این بازیکن به برزای باعث شد تا ضربه بازیکن تازه وارد استقلال بعد از برخورد به دستان گلر پدیده و تیر افقی و سپس تیر عمودی دروازه به زمین برگشت داده شود.
 

دقیقه ۷۳
حرکت خوب نورافکن و پاس این بازیکن به برزای باعث شد تا این بازیکن در محوطه جریمه پدیده سرنگون شود اما داور اعلام پنالتی نکرد.
 

دقیقه ۶۴

ارسال رو به جلوی عباسیان به خوبی به خلعتبری رسید ولی ضربه عجیب خلعتبری با اختلاف بسیار زیاد یک موقعیت خوب را از پدیده‌ای ها برای گلزنی گرفت.
 

دقیقه ۶۰
حرکت خوب بازیکنان پدیده در محوطه جریمه استقلال محمد قاضی را در موقعیت قرار داد اما ضربه این بازیکن را رحمتی با یک واکنش خوب مهار کرد.
 

دقیقه ۵۸

حرکت عباسیان پشت محوطه جریمه استقلال توسط خورشیدی خطا اعلام شد تا ضربه خلعتبری به مدافع استقلال برخورد کند و به بیرون برود.
 

دقیقه ۵۶
ارسال خطرناک غفوری در محوطه جریمه استقلال روی سر اسماعیلی آمد اما این ضربه ضعیف راهی به دروازه جلالی پیدا نکرد.
 

دقیقه ۵۴

ارسال خوب جباروف با ضربه سر خطرناک چشمی و دفع توپ مدافع پدیده راهی اوت شد.

دقیقه ۵۱
ضربه ضعیف معین عباسیان با اختلاف از کنار دروازه استقلال راهی اوت شد.
 

در ابتدای نیمه دوم تور یکی از دروازه‌های ورزشگاه ثامن دچار مشکل شد و مسئولان برگزاری بازی این تور را ترمیم کردند. جالب است بازی به خاطر این موضوع با چند دقیقه تاخیر برگزار شد.
 

 

دقیقه ۴۲
حرکت ترکیبی بازیکنان استقلال به انصاری رسید و این بازیکن توپ را در اختیاز اسماعیلی قرار داد اما ضربه کم جان این بازیکن در دستان جلالی قرار گرفت.
 

دقیقه ۳۴
ارسال خوب انصاری در چند نوبت توسط مدافعان پدیده دفع شد که در آخرین لحظه ضربه سر مجید حسینی توسط مدافع پدیده از روی خط برگشت داده شد.
 

دقیقه ۳۴
اشتباه مدافعان پدیده باعث شد تا توپ در اختیار ابراهیمی قرار بگیرد که این بازیکن با پشت پا ضربه خوبی به توپ زد اما گلر پدیده توپ را دفع کرد.
 

دقیقه ۳۳
پاس در عمق بازیکنان پدیده در اختیار رحمتی قرار گرفت.
 

دقیقه ۲۱
ضربه محکم میلاد کمندانی از پشت محوطه جریمه استقلال با اختلاف کم از بالای دروازه استقلال راهی اوت شد.
 

دقیقه ۱۹

ضربه امید ابراهیمی با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.
 

دقیقه ۱۸

اشتباه دوباره ووریا غفوری ناصحی را در موقعیت قرار داد اما پاس رو به بیرون این بازیکن با دفع مدافعان خطر را از دروازه استقلال دور کرد.
 

دقیقه ۱۲
رضا ناصحی با عبور از ووریا غفوری در گوشه محوطه جریمه موقعیت خوبی به دست آورد اما ضربه روپای این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.
 

دقیقه ۱۱
پاس در عرض نورافکن در میانه راه به انصاری رسید که ضربه این بازیکن در میانه راه به بدن بازیکن پدیده خورد و در دستان جلالی آرام گرفت.
 

دقیقه ۵
حرکت خوب بازیکنان استقلال در محوطه جریمه با ضربه دیدنی جابر انصاری نزدیک بود همین ابتدا دروازه پدیده را باز کند اما این ضربه توسط جلالی به شکلی زیبا دفع شد.
 

دقیقه ۴
ارسال بازیکنان پدیده از راست توسط مهدی رحمتی جمع شد.
 

دقیقه ۳
از ابتدای مسابقه تا همین دقیقه بازی در میانه میدان دنبال می شود و بازیکنان در حال محک زدن یکدیگر هستند.

انتهای پیام/ز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *