اطلاعی از طارمی ندارم/ علاقه‌ای به رکورد ندارم/ خیلی‌ها مثل نفت اتوبوسی دفاع می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین پرسپولیس در مورد تساوی مقابل نفت و اشتباهات داوری گفت: گله‌ای ندارم خودمان را برای این بازی آماده کرده بودیم. سه پنالتی ما گرفته نشد. گل نزدیم و واقعا حیف شد امتیازات از دست رفت. متاسفانه بازی در جو غیرورزشی و بدون حضور هواداران برگزار شد.

*کدام بازیکنان می‌خواهند پرسپولیس را ترک کنند؟

برانکو در پاسخ به این سؤال که آیا نگران نیست بازیکنانی که دیروز در ترکیب نبودند این تیم را ترک کند، اظهار داشت: منظورتان کدام بازیکنان است. 

* مقابل نفت به جای گلزنی، بدشانس بودیم

خبرنگاران اعلام کردند منظورشان منشا، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی است که برانکو در جواب عنوان کرد:‌دیروز شرایط بازی به این شکل بود. ما می‌توانستیم نتیجه لازم را بگیریم اما شانس نداشتیم. وحید امیری،‌کمال کامیابی‌نیا، علی علیپور و محسن مسلمان شانس گلزنی داشتند اما این اتفاق نیفتاد. ۳-۴ شوت از پشت محوطه جریمه زدیم که باید معمولا این توپ‌ها گل شود اما اینطور نشد.

* علاقه‌ای به رکورد ندارم، فقط قهرمانی را دوست دارم

وی در مورد اینکه اکثر رکوردها را شکسته است اما دیروز گلر استقلال رکورد گل نخوردن را به خودش اختصاص داد و آیا از این مسئله ناراحت نشده است، تصریح کرد: رکورد خوب و قشنگ است اما من خیلی به این مسئله توجه نمی‌کنم و به آن علاقه ندارم. فقط به برد، برد و قهرمانی فکر می‌کنم و این مسئله را دوست دارم. به هر حال رکوردها برای شکسته شدن هستند. 

* خیلی از حریفان پرسپولیس مثل نفت اتوبوسی دفاع می کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دفاع اتوبوسی نفت تهران عنوان کرد: هدف وسیله را توجیه می‌کند. آنها حق‌شان است اینطور کار کنند. ما می‌دانیم بازی‌های زیادی هستند که شرایط به این شکل خواهد بود. باید سعی کنیم وضعیت را بهتر کنیم و در این وضعیت به گل برسیم. باید خودمان را برای این وضعیت آماده کنیم. خیلی از حریفان به این شکل بازی خواهند کرد. 

 

برانکو در مورد اینکه آماده‌سازی که کی‌روش در نظر گرفته همان گرم کردن و ریکاوری عادی است و آیا مربی بدنساز خود را برای زیر نظر گرفتن این مسئله اعزام نمی‌کند، تصریح کرد:‌من از این مسئله اطلاعی ندارم. مارکو بدنساز ما یک کار شخصی داشت و امروز نبود. او فردا بازمی‌گردد. از هفته بعد او را می‌فرستیم تا این مسئله را ببیند و شاید دانش و تجربه جدیدی کسب کند. برای دانش و تجربه جدید آغوش ما همیشه باز است. برای برنامه کلی تیم ملی احترام قائلیم چرا که برای ما و همه مردم ایران کسب نتیجه از سوی تیم ملی مهم است.

* باشگاه مواضع خود در مورد تصمیم‌گیری‌ها علیه پرسپولیس را مشخص کند

وی در مورد اینکه چرا اکثر اتفاق‌ها مثل آموزشی رفتن احمد نوراللهی، محرومیت هواداران و …. اول برای پرسپولیس رخ می‌دهد، عنوان کرد: این مسئله در حیطه وظایف من نیست. باشگاه مواضعش را اعلام می‌کند.

* مشکی پوشان خیلی باانگیزه‌اند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه مشکی‌پوشان حریف این هفته تیمش هم احتمالا دفاعی کار خواهد کرد، گفت: دیروز بازی فولاد و مشکی‌پوشان را دیدم. آنها بسیار خوب بازی کردند و لیاقت گرفتن یک امتیاز را داشتند. مقابل مشکی‌پوشان کار سختی داریم. آنها با انگیزه به تهران می‌آیند. فردا که بازیکنان با تجدید قوا بازخواهند گشت طی این هفته تمرینات کیفی را پشت سر می‌گذاریم تا آماده ادامه مسابقات شویم. 

* از ناراحتی علیپور و خلیل‌زاده به دلیل عدم دعوت به تیم ملی بی‌خبرم

برانکو در مورد ناراحتی علیپور و شجاع خلیل‌زاده از عدم دعوت به تیم ملی تصریح کرد: این مسئله را نمی‌دانم و نمی‌توانم در موردش نظر بدهم. واقعیت این است که علیپور آقای گل است و شجاع خلیل‌زاده جزو بهترین مدافعان لیگ است که عالی کار کرده است. این از اختیارات سرمربی تیم ملی و کمک‌هایش است که لیگ را دنبال کنند و در مورد انتخاب بازیکن تصمیم بگیرد.

*اطلاع جدیدی از طارمی ندارم

وی در مورد وضعیت مهدی طارمی تصریح کرد: تا جایی که می‌دانم او در اختیار تیم ملی است و اطلاع جدیدی ندارم.

انتهای پیام/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *