قشقایی را هنوز یادمان است/ تهدید مدیرعامل بادران می تواند هشدار مضاعف باشد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر بادران در جام حذفی اظهار داشت: تنها تیمی هستیم که در تعطیلات در حال مسابقه دادن هستیم. بازی خیلی خطرناکی است، قشقایی را هنوز یادمان است و اینکه چگونه حذف شدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بادران خوب بازی می‌کند و تیم دوم جدول لیگ یک است. ما در مقابل همه تیم‌ها چه بادران، چه سیاه‌جامگان با تمام توان بازی می‌کنیم. اراده و خواست ما برد است. اعلام نمی‌کنیم که گزینه برد ما هستیم، مطمئنم بازیکنانم حریف را دست کم نمی‌گیرند زیرا این بازی می‌تواند برای ما خیلی خطرناک باشد، همه بازیکنان ما هم سرحال و آماده هستند.

برانکو در مورد اینکه رئیس هیأت مدیره حریف گفته بلایی بدتر از قشقایی سر پرسپولیس می‌آوریم، اظهار داشت: ایشان مدیر باشگاه هستند و هر مدیرعامل و هر مربی باید به تیم خودش ایمان و اعتقاد داشته باشد برای خوشبینی هم حق دارد. چیز بدی نمی‌بینم در این حرف، این می‌تواند یک هشدار مضاعف باشد. 

برانکو در مورد اینکه از بازیکنان ذخیره در این بازی استفاده خواهید کرد یا خیر، گفت: ما بازیکن ذخیره نداریم، همیشه یکسری روی نیمکت هستند. تیم اول ما ۲۲ بازیکنان بعلاوه دروازه‌بان‌ها دارد. فردا خواهیم دید که چه نفراتی در ترکیب حضور دارند.

وی در مورد شاهد بازی رئال مادرید و الجزیره بودید و اینکه این بازی چقدر توانست به شما به شناخت الجزیره کمک کند، گفت: از این بازی خیلی راضی بودم. در کنار آن هم بازی الجزیره را دیدم و حتی فوتبال امارات. بازی خوبی بود، الجزیره با افتخار بازنده شد. البته ۲ گل رئال را قبول نکردند. رئال ۳۷ موقعیت داشت که ۱۵ تای آن در چهارچوب بود اما وقتی که بازی یک بر صفر به سود رئال بود بازیکنان الجزیره به یک موقعیت خوب دست یافتند که در نهایت مهاجم الجزیره در موقعیت آفساید قرار گرفت، الجزیره هم تیم خوبی است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سئوال خبرنگاران مبنی بر اینکه با توجه به رابطه خوبتان با رئالی ها قصد ندارید یک بازی دوستانه بین پرسپولیس و رئال مادرید را برنامه ریزی کنید؟ گفت: برنامه رئال مادرید بسیار شلوغ است اما باید ببینیم در این باره چه می شود.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *