پتریاشویلی: تشک کشتی جای مردهاست/ در لحظاتی از مسابقه مرگ را به چشمانم دیدم

گنو پتریاشویلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره پیروزی مقابل حریف آمریکایی در فینال جام باشگاه‌های جهان با وجود مصدومیت گفت: با توجه به اینکه دنده‌ام آسیب دیده بود و درد شدیدی داشتم، واقعا نمی‌توانستم و نمی‌خواستم کشتی بگیرم، اما به خاطر ایران روی تشک آمدم و ثابت کردم تشک کشتی جای مردهاست.

وی ادامه داد: وقتی دیدم اینهمه جمعیت برای تشویق و قهرمانی تیمشان آمده‌اند نتوانستم احساساتم را کنترل کنم و روی تشک آمدم. در لحظاتی از مسابقه واقعا از درد مرگ را به چشمان خودم دیدم. قبل از مسابقه ۶ آمپول اطراف ناحیه آسیب دیده قفسه سینه‌ام تزریق کردم تا بی‌حس شود و دردی احساس نکنم، اما واقعا لحظات سختی را داشتم، اما خوشحالم که سرانجام به نتیجه رسید و باعث قهرمانی تیمم شد.

دارنده مدال طلای جهان در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود در مسابقات امیدهای جهان مصدوم شده و این مصدومیت را از مربیان تیم پنهان کرده است تصریح کرد: قبل از مسابقات جهانی این درد را داشتم و بعد از آن احساس کردم که خوب شده‌م و آمدم ایران و تمرین کردم؛ اما دیدم که نمی‌توانم ادامه دهم و نمی‌خواستم کشتی بگیرم. این درد را به خاطر ایران و کاشان و مردمی که اینجا جمع شده بودند، تحمل کردم.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *