بیرانوند: درباره شرایط کیانوش از برادرش سؤال کنید/ از بیرون غذا تهیه می‌کنیم

 به گزارش خبرگزاری فارس، محسن بیرانوند درباره شرایط ملی پوشان وزنه‌برداری برای حضور در مسابقات جهانی گفت: خوشبختانه تمام بچه‌ها شرایط خوبی دارند و مشکل خاصی نیست. امشب ۴ وزنه‌بردار داریم که امیدوارم با دعای خیر مردم نتایج خوبی بگیرند. ۴ وزنه‌بردار دیگرمان نیز فردا و پس فردا روی تخته خواهند رفت که اگر مشکل خاصی پیش نیاید نتایج خوبی خواهیم گرفت.

وی درباره شرایط کیانوش رستمی و نگرانی‌هایی که باید مصدومیت این قهرمان المپیک پیش آمده است، گفت: بهتر است در این خصوص از برادر و مربی‌اش که ۲۴ ساعته با هم هستند سوال شود. او اطلاعات کاملتری دارد و می‌تواند با شفاف‌سازی نگرانی‌ها را بهتر برطرف کند.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری که با رادیو گفتگو می کرد، درباره اعتراض‌ها به میزبانی آمریکا گفت: در بحث تغذیه نه تنها ما بلکه تمام تیم‌ها ناراضی بودند اما با هماهنگی علی مرادی رئیس فدراسیون غذای ملی‌پوشان از یک رستوران ایرانی تهیه می‌شود و خوشبختانه مشکل برطرف شده است. البته روزی که به فرودگاه رسیدیم یکی دو ساعت معطل اتوبوس برای رسیدن به هتل شدیم اما از نظر اسکان، سالن تمرین و مسابقه مشکل خاصی نیست. امیدوارم با شرایطی که فراهم شده بچه‌ها نتایج خوبی بگیرند.

انتهای پیام/آ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *