هموطنان کی‌روش فعلا در گروه مرگ/ بغض پله در کاخ بزرگ روسیه

به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دقایقی پیش با سخنرانی «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه در کاخ کرملین مسکو آغاز شد. در این مراسم ۳۲ تیم حاضر حریفان خود را خواهند شناخت.

ویلادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مراسم قرعه‌کشی جام جهانی که در کاخ کرملین مسکو در حال برگزاری است، گفت: به ۳۲ تیمی که در اینجا حضور دارند و همچنین به تمام حضار خوش‌آمد می‌گویم.

 

* مردم جهان با خاطره‌ای خوش روسیه را ترک خواهند کرد

پوتین در شروع مراسم گفت:  این جا میزبان جام جهانی خواهیم بود و ۳۲ تیم برتر جهان در اینجا با هم رقابت خواهند کرد. تمام تیم‌هایی که اینجا حضور دارند جزو بهترین‌ها هستند و ما از میزبانی آنها بسیار خرسندیم. بدون شک حضور تیم‌ها و هوادارانشان باعث می‌شود که از فرهنگ روسیه دیدن کنند و با آن آشنا شوند. امیدواریم از حضور در اینجا لذت ببرند. 

پوتین افزود: مناطق مختلف کشورمان جاهای دیدنی بسیاری دارند و مطمئنم جذابیت‌های فراوان اینجا باعث خواهد شد تا تمام کسانی که به اینجا می‌آیند راضی و خوشحال اینجا را ترک کنند. تمام نسل‌هایی که برای اعتبار و معروفیت فوتبال تلاش کرده‌اند و فوتبال را به اینجا کشانده‌اند جای تشکر از آنها وجود دارد. 

وی اظهار داشت: البته تمام دنیا و میلیون‌ها انسان که فوتبال را دنبال می‌کنند به خصوص جوانان از این جام جهانی الگو می‌گیرند و امیدواریم این اتفاق در روسیه به نحو احسنت انجام شود. خرسندیم قسمتی از جام جهانی هستیم تا قلب‌های مردم جهان را و به خصوص اهالی فوتبال را به هم نزدیک کنیم. 

پوتین در پایان گفت: دقایقی بعد قرعه‌کشی انجام می‌شود و برای ۳۲ تیم حاضر آرزوی موفقیت می‌کنم و همه هواداران را دعوت می‌کنم که در این جا تیم خود را تشویق کنند.

 

*تشکر اینفانتینو از رئیس جمهور روسیه

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا گفت: به نظر من همه چیز آماده است تا همه با هم فوتبال را جشن بگیریم.
اینفانتینو در ابتدای سخنرانی خود پیش از آغاز مراسم انتخابی جام جهانی اظهار داشت: باعث افتخار است در خدمت شما میهمانان هستم و از رئیس جمهور روسیه(پوتین) تشکر می‌کنم که برای همه صحبت کرد.

وی افزود: جا دارد از کمیته برگزار کننده مسابقات نیز ممنونم و باید از داوطلبان بسیاری که در این ۷ سال گذشته به ما کمک کرده‌اند تشکر کنم البته یک قدم دیگر یعنی برگزاری خود جام جهانی باقی مانده و این داوطلبان واقعا به ما کمک می‌کنند.

وی در ادامه تاکید کرد:از هر ۱۱ شهر میزبان جام جهانی ممنونم.شما می‌دانید که ۱/۵ میلیون نفر طرفدار فوتبال در فاصله چند ماه آینده به عنوان گردشگر و هوادار به روسیه سفر می‌کنند. این کشور پذیرای گردشگران است و روسیه را یک کشور فوتبالی می‌دانند. مردم روسیه منتظر شروع جام جهانی هستند و بی صبرانه در انتظار آغاز این اتفاق بزرگ خواهند بود.

رئیس فدراسیون جهانی افزود: تا دقایقی دیگر تکلیف ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی روشن می‌شود و هر تیمی حریفان خود را در مرحله گروهی می‌شناسد. میروسلاو کلوزه جام جهانی را روی استیج خواهد آورد و ۸ نفر از اسطوره‌های دوست داشتنی برای بیرون کشیدن گوی‌ها از گلدان‌ها در کنار ما خواهند بود. در این سالن مرد بزرگی به نام پله حضور دارد و به نظر من همه چیز آماده است تا همه با هم فوتبال را جشن بگیریم.

 

*آس اسپانیا: بغض پله در قبال تشویق شدید در سالن کرملین

اسطوره فوتبال جهان توقعغ نداشت اینگونه مورد تشویق مردم و حضار قرار بگیرد، او به سختی جلوی گریه خود را گرفت
کار اینفانتینو در اشاره به حضور پله بسیار ارزشمند بود.

این خبر لحظه به لحظه تکمیل می‌شود…

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *