برانکو: بازی پرسپولیس سپاهان فراتر از سطح آسیا بود/ نمی‌خواهم من و بازیکنانم متهم به برهم زدن برنامه تیم ملی شویم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین امروز پرسپولیس اظهار داشت:بازی مقابل سپاهان خیلی خوب و بالاتر از سطح آسیا بود.هواداران دو تیم تیمشان را تشویق کردند و بهترین چیزهایی که می شد در فوتبال دید را دیدیم اما حیف که نتوانستیم ببریم. حتی بعد از ۲-۱ طارمی فرصت خوبی داشت اما مهم این بود که نباختیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: درست است که ما مقابل پیکان نتیجه نگرفتیم و مقابل سیاه‌جامگان متوقف شدیم اما فراموش نکنید که از دو مسابقه با تراکتورسازی و سپاهان ۴ امتیاز کسب کردیم.

وی افزود: طبیعتا کار ما فشرده است، قرار است ملی‌پوشان ما بروند و برگردند ولی می‌دانیم زندگی از لیگ می‌گذرد و نان ما از لیگ درمی‌اید. اولویت ما قهرمانی در لیگ است و از سویی لیگ قهرمانان شادی و افتخار می‌آورد. در ابتدای لیگ قهرمانان هم گفتم که هدفمان قهرمانی است و دیروز هم نشان دادیم که بی‌دلیل به تیمم امیدوار نیستم.

به گزارش فارس، برانکو تاکید کرد: می‌دانم که انتظارات از پرسپولیس زیاد است و شک ندارم هواداران با تمام توانشان به مسابقه پای می‌گذارند و روز سه‌شنبه شاهد سطح بالای فوتبال خواهیم بود و انتظار دارم بازیکنان ما با تمرکز بالا موقعیت‌ها را تبدیل به گل کنند.

وی در پاسخ به این سوال که رفت و آمد ملی‌پوشان به اردوها تاثیری در تیم شما ندارد، گفت: قطعاً تاثیرگذار است چون باید بدون ۷ بازیکن تمرین کنیم و بدون آنها نمی‌توانیم به بهترین نحو کار کنیم، اما اصلا به این موضوع فکر نمی‌کنم و دلم نمی‌خواهد برنامه تیم ملی به هم بخورد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا از باشگاه نخواسته با فدراسیون صحبت کرده تا پرسپولیس و تیم ملی در این زمینه تفاهم کنند، گفت: نه؛ چون نمی‌خواهم نه من نه پرسپولیس و نه بازیکنانم متهم شویم که برنامه تیم ملی را برهم زدیم.

خبرنگاری گفت: دو سال پیش که پرسپولیس جام را از دست داد به خاطر ضعف دفاع و دروازه‌بانش و آیا شما در این چند بازی اخیر با این مشکل روبرو نبودید که برانکو پاسخ داد؛‌ نه. موافق این موضوع نیستم. در بازی با سیاه‌جامگان حریف فقط یک موقعیت توسط بادامکی داشت. در بازی با پیکان آنها از ضربه ایستگاهی گل زدند و در بازی با الاهلی هم واقعا گلزن آنها فوق واکنش داشت. سپاهان هم دو گل زد که یکی از روی ضربه ایستگاهی بود و دیگری روی تاکتیک و بازی خوبشان. در فاز دفاع فقط چهار بازیکن تاثیر ندارند و کل تیم باید تلاش کنند. در بحث حمله نیز این موضوع صدق می‌کند ولی قبول دارم علی‌رغم اینکه ما هجومی بازی می‌کنیم دفاع باید خیلی مهم باشد.

برانکو در پایان درخصوص اینکه هواداران از عملکرد مهاجمان ناراحت هستند، گفت: هواداران حق دارند، چون شانس گل‌ها را از دست می‌دهیم، ما باید از فرصت‌ها استفاده کنیم ولی بضاعتمان همین است. من هم دوست دارم همه توپ‌ها تبدیل به گل شود ولی امکانش وجود ندارد.

انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *