تکنیکال میتینگ مسابقات قهرمانی مردان آسیا برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نوزدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا از فردا (دوشنبه) با حضور ۱۶ تیم و به میزبانی شهر سورابایا کشور اندونزی آغاز خواهد شد.

در راستای برگزاری این دوره از مسابقات، هتل «ویندهم» شهر سورابایا که میزبانی رقابت‌ها را بر عهده دارد، از ساعت ۱۹ به وقت محلی میزبان برگزاری مراسم تکنیکال میتینگ رقابت‌های قهرمانی والیبال مردان آسیا بود.

در این مراسم سرمربیان، پزشکان و سرپرستان ۱۶ تیم شرکت‌کننده در مسابقات حضور داشتند. همچنین ۱۶ داور حاضر در این رقابت‌ها در این جلسه شرکت کرده بودند.

روسای کمیته‌های برگزار کننده این رقابت‌ها دقایقی سخنرانی کردند و هر شخص درخصوص کمیته خود به ارائه توضیحاتی پرداخت. روسایی از کمیته‌ها داوری، پزشکی، خبری و تدارکات در این جلسه سخنرانی کردند. در این بین رامین طباطبایی از ایران که ریاست کمیته پزشکی مسابقات را بر عهده خواهد داشت دقایقی به صحبت پرداخت.

طباطبایی در صحبت‌های خود به مسائل مورد بررسی این کمیته از جمله تست دوپینگ از بازیکنان، تست الکل از داوران، عوامل مختلف پزشکی و تجهیزات این مسابقات پرداخت.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۱۷، از دوم تا دهم مردادماه با حضور ۱۶ تیم برتر آسیا در شهر «سورابایا» کشور اندونزی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *