صعود تیم ملی الف بعد از شکست مقابل برزیل

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای مرحله مقدماتی جدول اصلی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان که از روز گذشته (چهارشنبه) در چین شروع شده است، امروز (پنج شنبه) به پایان رسید.
در دور مقدماتی این رقابت ها ۳۲ تیم در قالب هشت گروه چهار تیمی با یکدیگر مسابقه دادند و از هر گروه سه تیم به مرحله بعدی صعود کردند.
تیم ملی الف (جواد فیروزپور و علیرضا آقاجانی) والیبال ساحلی زیر ۲۱ سال ایران که در گروه D با تیم های برزیل، نروژ و هلند همگروه بود، در دومین مسابقه خود به مصاف برزیل رفت و دو بر صفر مغلوب این تیم شد.
ملی پوشان کشورمان با امتیازهای ۲۱ بر ۱۹ و ۲۱ بر ۱۵ نتیجه آخرین دیدار خود را به برزیل واگذار کردند. آنان در دو مسابقه قبلی خود دو بر یک نروژ را شکست داده بودند و دو بر یک نیز مغلوب هلند شدند.
تیم ملی الف ساحلی ایران با یک برد، دو شکست و پنج امتیاز رتبه سوم جدول را به دست آورد و به مرحله بعد صعود کرد. تیم های برزیل با سه برد و ۶ امتیاز و هلند با دو برد و پنج امتیاز به عنوان تیم های اول و دوم از این گروه به مرحله بعد صعود کردند.
تیم ملی الف والیبال ساحلی زیر ۲۱ سال ایران فردا (جمعه) به مصاف ایتالیا می رود و در صورت شکست این تیم با لتونی روبرو خواهد شد.
آرش رامسری به عنوان مربی و کامران ذوقی به عنوان سرپرست ملی پوشان را در این رقابت ها همراهی می کنند.

انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *