قاسمپور: مقابل الهلال روی غیرت و تعصب بازیکنان استقلال خوزستان حساب می‌کنیم

ابراهیم قاسمپور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد بازی سه‌شنبه پرسپولیس و لخویا گفت: لخویا تیمی قدرتمند است و هرچند پرسپولیس در این بازی بدون تماشاگرانش باید بازی کند اما شاگردان برانکو از نظر روحی و روانی در شرایط مناسبی قرار دارند. قهرمانی در لیگ برتر و صعود به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اعتماد به نفس بازیکنان پرسپولیس را زیادتر کرده است.

وی افزود: پرسپولیس در لیگ برتر نوسان کمی داشت و اکنون هم شرایط مناسبی دارد اما باید مقابل لخویا حواسش به ضد حملات تیم حریف باشد. تیم‌های عربی وقتی مقابل تیم‌های ایرانی قرار می‌گیرند معمولا بسته بازی می‌کنند و دل به ضد حملات می‌بندند. البته لخویا تیمی قدرتمند با بازیکنان با کیفیت خارجی است که برخی از آنها گذرنامه قطری گرفته‌اند. با این حال برانکو نیز مربی کم تجربه‌ای در آسیا نیست.

وی در مورد بازی استقلال خوزستان با الهلال عربستان گفت: اگرچه استقلال خوزستان پر حاشیه و بی‌پول است و بازیکنان این تیم با شرایط روحی و روانی نه چندان مناسب به مصاف الهلال می‌روند، اما می‌توان روی غیرت و تعصب جوانان ایرانی حساب کرد. آنها در میدان مشکلات را فراموش خواهند کرد. فقط مشکل اینجاست که تمرینات استقلال خوزستان منظم برگزار نشده باشد که در این صورت بازیکنان از نظر بدنی در شرایط نامناسبی قرار می‌گیرند.

قاسم‌پور تصریح کرد: الهلال عربستان تیمی است که از نظر مالی هیچ دغدغه‌ای ندارد و بازیکنان این تیم قطعاً با بهترین پرواز و بهترین تغذیه خود را به عمان رسانده‌اند،‌اما فوتبال ما همواره درگیر این مشکلات است، بااین‌حال استقلال خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا خوب نتیجه گرفته و امیدواریم مقابل الهلال هم روز خوب خوزستان را شاهد باشیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *