افشاردوست: میزبانی اردبیل بی‌نقص بود/ شاهد رقابت‌های تکنیکی و تاکتیکی بودیم

محمود افشاردوست در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد میزبانی رقابت‌های امیدهای آسیا  در اردبیل و سالن حسین رضازاده، اظهار داشت: در ابتدا به سهم خودم این موفقیت را تبریک می گویم. کسب سهمیه مسابقات جهانی از جمله اهداف تیم ملی امید بود که خوشبختانه محقق شد. امیدوارم این تیم در رقابت های جهانی هم خوش بدرخشد.

وی ادامه داد: درخصوص میزبانی رقابت‌ها هم باید بگویم که اردبیلی ها سنگ تمام گذاشتند. شاید در ابتدا که میزبانی را به اردبیل دادیم کمی استرس داشتیم، اما روز اول که مسابقات شروع شد سرمان را بالا گرفتیم و به خود بالیدیم که چنین مسئولان و مردم زحمت کش و پرشوری داریم.

افشاردوست خاطرنشان کرد: مسئولان استانی هر کاری از دست شان برمی امد برای برگزاری آبرومند این تورنمنت انجام دادند. درمورد هواداران هم واقعاً نمی دانم چه باید بگویم که حق مطلب ادا شود. آنها هر روز با انرژی و هیجان به سالن آمدند و از تیم ایران حمایت کردند. امیدوارم آنها از عملکرد تیم ایران راضی بوده باشند.

دبیر فدراسیون والیبال گفت: یک بار دیگر باید تاکید کنم که در اردبیل همه چیز استاندارد و عالی بود. من به عنوان دبیر فدراسیون والیبال ایران هیچ نقطه ضعفی در برگزاری این مسابقات ندیدم و امیدوارم این شرایط کمک کند تا در سال های آینده بازهم بتوانیم در اردبیل میزبان تورنمنت های مهم باشیم.

وی  اظهار داشت: باتوجه به سطح سنی که بازیکنان دارند ممکن است مسابقات کمی با فراز و نشیب باشد ولی چون این بازیکنان پشتوانه تیم ملی بزرگسالان هستند و می توانند ستاره های والیبال دنیا در هر کشوری شوند. سطح مسابقات بالا بود شرایط طوری بود که بازی های تاکتیکی و تاکتیکی دیدیم و در کل مسابقات قشنگ بود.

انتهای پیام/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *