جباری:مشکلی با بازیکنان نداشتم و انرژی مثبت در آنها می‌بینم/امیدوارم استقلال در باد برد بازی رفت نباشد

به گزارش خبرگزاری فارس، مجتبی جباری هافبک تیم فوتبال الاهلی قطر که طی دو روز اخیر در تمرینات آبی‌پوشان شرکت کرده است در خصوص شرایط استقلال و آخرین وضعیت خود صحبت‌های زیر را انجام داد.

* بعد از مدت‌ها با همبازیان سابق خود رو به رو شدید. در خصوص این اتفاق و احساستان صحبت کنید.

قلبا خیلی خوشحالم که توانستم دوباره در اینجا حضور پیدا کنم و تمرینات تیم محبوبم را از نزدیک می‌بینم. خلی خوب است که در این مقطع می‌توانم بیشتر در کنار آنها باشم. آنها انرژی مثبتی دارند و امیدوارم ما یک بازی خوب ببینیم و از آنها لذت ببریم.

*روز گذشته برخورد جالبی با بازیکنان داشتید…

ما که مشکلی با بازیکنان نداشتیم و مدت‌ها بود که یکدیگر را ندیدیم.از روز گذشته خیلی حس خوبی داشتم در کنار بازیکنان بودم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم. در این مدت در تیم ملی نبودم و کمتر به ایران آمده‌بودم و به همین دلیل حالا فرصت خوبی شد تا دوباره تجدید خاطره کنیم.

* ظاهرا تیم شما یک بازی دوستانه با التعاون عربستان داشتید. این تیم را چطور ارزیابی می کنید؟

آنها تیم خوبی هستند،ممکن است آنها کمی تغییر کرده باشند،آنها خیلی اصرار دارند که روی زمین فوتبال بازی کنند. به لحاظ فردی و نفری استقلال به مراتب بهتر از آنها بازی می کند، مطمئنا استقلال با این نفرات می‌تواند جلوی نظم تیمی را بگیرد و خودش را غالب کند.

* استقلال بازی رفت را با سه گل برده و فکر نمی کنید استقلال نباید در باد این برد بخوابد؟

استقلال چند هفته ای است که تمرکز خوبی دارد و امیدوارم که این اتفاق نیفتد و می‌دانم با انگیزه سرگروهی به زمین می‌روند.

* کیفیت زمین و آب و هوا هم ظاهرا خوب است؟

زمین‌های اینجا همیشه همینطور است و آب و هوا هم شرایط خوبی دارد. امیدوارم همه این اتفاقات باعث شود تا فردا یک بازی خوب ببینیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *