ایزدپناه: امید زیادی به نوجوانان ایران در آینده دارم/ کار سختی در قهرمانی آسیا خواهیم داشت

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد مهدی ایزدپناه پس از قهرمانی نوجوانان ایران در مسابقات قهرمانی غرب آسیا اظهار داشت: این تیم ۱۸ ماه است که در اردو حضور دارد و بچه‌ها زحمت زیادی کشیدند تا توانستیم به این قهرمانی برسیم. لبنان را در حالی شکست دادیم که این تیم دو بازیکن اهل صربستان را تبعه داشت. آنها را در این مسابقه تحت فشار قرار دادیم و اجازه ندادیم در زیر حلقه ما کارایی داشته باشیم.

وی ادامه داد: تنها شماره ۲۰ آنها که چند سالی از بازیکنان ما بزرگتر بود یک مقدار امتیاز آورد و ما را اذیت کرد.

سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران تاکید کرد: این بازیکنان آینده بسکتبال ما هستند و باید با برنامه‌ریزی خوب آنها را پیش ببریم من به این نفرات و آینده آنها بسیار خوش بین هستم. باید با تمرینات و اردوهای بیشتر نتایج خوبی را در آینده کسب کنیم.

ایزدپناه درمورد مسابقات قهرمانی آ‌سیا عنوان کرد: تیم‌های شرق آسیا سریع و سرعتی بازی می‌کنند و باید خودمان را برای این رقابت‌ها آماده کنیم همین لبنان هم جزو ۵ تیم برتر آسیا محسوب می‌شود. به احتمال زیاد مسابقات آبان ماه برگزار می‌شود و باید تا آن زمان برنامه ریزی خوبی صورت گیرد.

به گزارش فارس، تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران با کسب ۴ برد پیاپی قهرمان غرب آسیا شد. این مسابقات از چهارشنبه ۳۰ فروردین در سال آزادی تهران آغاز شده بود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *