کاظمی: زمان به عقب بازگردد بعید است بتوانم به ماشین سازی نه بگویم/ آمدنم به این تیم رفاقتی بود

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، فرهاد کاظمی پس از شکست تیمش مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری اظهار داشت: علی‌رغم خواسته‌هایی که داشتیم، در نیمه اول نتوانستیم آنها را پیاده کنیم، به چیزی که در نظرمان بود نرسیدیم.
وی افزود: در مقابل یک تیم مقتدر آسیایی با بازیکنانی که در کنار هم بازی می‌کنند، از کوچکترین موقعیت ها استفاده می‌کنند، در نیمه دوم توپ و میدان در اختیار ما بود.

کاظمی ادامه داد: چیزی که از بازیکنانم می‌خواستم انجام شد.  در حالی که ۵ بازیکن اصلی و کلیدی ما نبودند، از آن‌ها راضی‌ام چون تلاش‌شان را کردند. در مورد داوری بحث دارم نه به خاطر پنالتی و به خاطر اخراجی که پایان بازی صورت گرفت.
وی ادامه داد: امروز ۱۵ نفر بودیم و در بازی بعدی باید با ۱۲ نفر به میدان برویم و از همین رو می‌خواهیم که داوران به این صحنه‌ها توجه داشته باشند.

سرمربی ماشین سازی ادامه داد: آمدن من به ماشین‌سازی بحث رفاقتی بود و برخی مسائل فقط فوتبالی نیست؛ به مسئولان ماشین سازی همان ابتدا گفتم تیمی که ۶ امتیاز دارد، کار بسیار سخت است و خود مسؤولان هم در جریان بودند.اگر زمان به عقب بازگردد، بعید می‌دانم بتوانم نه بگویم و احتمالا مجدد به واسطه رفاقت می‌پذیرم. در پایان آرزوی موفقیت برای تیم ذوب‌آهن در آسیا دارم.

انتهای پیام/ا
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *