تماس جهانیان برای عدم پرداخت پول به بازیکنان صحت ندارد/با مدیران باشگاه‌ها برای مصاحبه بازیکنان هماهنگ هستیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اعتصاب روز گذشته بازیکنان استقلال و اینکه آنها نسبت به عدم پرداخت مطالباتشان ناراضی بودند بحث را به جایی کشاند که عنوان شد رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در تماس با علیرضا شیرازی نماینده اسپانسر و سامانه پیامکی حمایتی این باشگاه از وی خواسته تا تلفن همراه مسئولان باشگاه را ندهد. از سویی نصرالله عبداللهی در گفت و گویی عنوان کرد که برخی‌ها شیطنت می‌کنند تا شایعات در خصوص اختلافات داخلی و اینکه شاید برخی‌‌ها نمی‌خواهند پولی به بازیکنان پرداخت شود.

خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس برای پیگیری این مسائل با شیرازی نماینده اسپانسر استقلال گفت‌و‌گویی را انجام داده که در زیر می‌خوانید:

فارس:حتما خبر دارید که بازیکنان استقلال به دلیل مشکلات مالی روز گذشته اعتصاب کرده‌اند؟

خیر. من این موضوع را از شما می‌شنوم!

فارس: چطور می‌شود شما خبر نداشته باشید چون بازیکنان از اینکه اسپانسر پول را پرداخت نکرده ناراحت هستند و حتی عنوان شد که یکی از اعضای هیات مدیره از شما خواسته به تلفن بازیکنان و مسئولان باشگاه جواب ندهید…

اصا چنین موضوعی صحت ندارد. کدام عضو هیات مدیره؟

فارس: شهاب جهانیان…

اتفاقا جهانیان بیشتر از همه مسئولان باشگاه پیگیر دریافت پول بازیکنان بود و در هقته گذشته چندین بار با من تماس گرفت.تعجب می‌کنم چنین صحبتی شده است.

فارس: اما پاسخ ندادن تلفن همراه شما هنگام تمرین استقلال باعث شد تا نصرالله عبداللهی عنوان کند که نماینده اسپانسر استقلال تلفن‌های او و افتخاری را جواب نمی‌دهد و همین موضوع شایعاتی را به وجود آورد که شما به واسطه درخواست جهانیان نمی خواهید به بازیکنان پول بدهید…

پاسخ ندادن تلفن من این همه شایعه به وجود آورده؟ ضمن آنکه تا آنجا که یادم می آید روز گذشته تلفن من چند ساعتی خاموش بود و بعید می‌دانم این موضوع باعث شده باشد تا این همه شایعه به راه بیفتد.

فارس: پس چرا پول بازیکنان پرداخت نمی‌شد؟

این موضوع یک مشکل حقوقی در بانک داشت که خود مسئولان باشگاه در جریان آن هستند. ضمن آنکه آن مشکل هم با پیگیری حل شد و پول به حساب بازیکنان واریز شد.پس فکر می‌کنم این همه شایعه با واریز پول حل شده باشد!

فارس:این مصاحبه نکردن بازیکنان با رسانه ها هم امسال و سال گذشته کلی سر و صدا کرده و خیلی‌ها سامانه پیامکی شما را مقصر می‌دانند.

این سیاستی است که مدیران باشگاه‌ها و ما به جمع بندی‌اش رسیدیم. البته محدودیت‌ها برای رسانه‌های تصویری است چون هیچ‌کدام با ما قرارداد تجاری ندارند.شما بهتر میدانید وقتی رسانه‌ای بخواهد داخل ورزشگاه شود و به صورت تصویری بازی و حواشی آن را پوشش دهد باید با شرکت حامی تیم‌ها قرارداد تجاری امضا کند.کاری که در همه جای دنیا می‌شود. در حال حاضر هم ما قرارداد تجاری با باشگاه‌ها داریم و با مدیران باشگاه‌ها به این جمع بندی رسیدیم.متاسفانه جایگاه‌ها تعریف نشده و به همین علت بعضی مواقع مشکلات ایجاد می‌شود.همین هفته گذشته که فدراسیون و سازمان لیگ جلوی ورود دوربین‌ها را گرفتند بقیه رسانه‌ها در استادیوم کار خود را انجام دادند و مشکلی نبود.در این بین برخی‌ها گفتند چون اسپانسر دو باشگاه با اسپانسر سازمان لیگ یکی نیست چنین اتفاقاتی رخ داده اما اصلا اینگونه نبود؟اگر ما می‌خواستیم چنین کاری انجام بدهیم پس چرا مربیان در کنفرانس‌ها با تبلیغات سازمان لیگ با رسانه‌ها صحبت می‌کردند؟ما اعتقاد داریم و قتی حامی مالی باشگاه‌ها هستیم باید با ما قرارداد تجاری بسته شود چون این حق طبیعی ما است.

فارس: پرسپولیس و تراکتورسازی هم چنین شرایطی دارند؟

بله. همانطور که گفتم این تصمیمی بوده که مدیران باشگاه‌ها گرفته‌اند که بازیکنان مصاحبه مفصل تصویری با رسانه‌ها نداشته باشند.

انتهای پیام/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *